Producent CNN zatrzymany za pedofilię. Oferował 9 tys. USD kobiecie, by przyjechała do niego z 9-letnią córką

John Griffin, producent CNN został aresztowany przez FBI za nakłanianie nieletnich do udziału w niezgodnych z prawem czynnościach seksualnych. Griffin był przełożonym Chrisa Cuomo. Ten został zwolniony z pracy za to, że ocieplał wizerunek swojego brata, Andrew’a, który jest byłym gubernatorem Nowego Jorku i został oskarżony o molestowanie seksualne.

John Griffin ma 44 lata. Poprzez Kit i Google Hangouts rozmawiał z rodzicami dziewczynek i negocjował ich udział w „treningu uległości seksualnej”. Jak czytamy w akcie oskarżenia, zapłacić 9 tys. USD jednej z matek, by z Bostonu przybyła do Nevady wraz ze swoją 9-letnią córką.

– W domu [producenta – red.] córce polecono, aby zaangażowała się w nielegalną aktywność seksualną, którą podjęła – napisano.

W akcie oskarżenia znajduje się więcej podobnych sytuacji. Dotyczą one dziewczyn w wieku 14 i 16 lat.

Prokuratura w Vermont poinformowała, że za każdy z zarzutów producent CNN może trafić na co najmniej 10 lat do więzienia. Najwyższą karą zaś może być dożywocie.

Śledczy zabezpieczyli samochód producenta CNN, prywatny domek w górach oraz inne nieruchomości, gdzie miało dojść do aktów pedofilii.

Griffin był do niedawna przełożonym Chrisa Cuomo. To pracownik medialny CNN, który przyznał się do wybielania wizerunku medialnego swojego brata. Początkowo bronił podopiecznego, lecz w wyniku dochodzenia CNN zwolniło Chrisa.

– Zwróciliśmy się do kancelarii adwokackiej o zbadanie sprawy, a następnie podjęliśmy decyzje o rezygnacji z jego usług w trybie natychmiastowym – poinformowano w komunikacie.

22 listopada Zgromadzenie Stanowe Nowego Jorku ogłosiło wyniki dochodzenia, w którym znalazły się „miażdżące dowody” na to, że były gubernator Andrew Cuomo od ponad 10 lat wykorzystywał seksualnie kobiety. Jego brat, Chris, doradzał mu, jak wyjść z opresji po kryminalnych oskarżeniach.

cnn.com / foxnews.com / thehill.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net