Prof. Bartyzel ostro o Korwin-Mikkem. „Bezlitosne te internety, wszystko pamiętają. W przeciwieństwie do…”

Tymi słowami prof. Jacek Bartyzel skomentował zestawienie dwóch tłitów posła Konfederacji i szefa partii KORWiN Janusza Korwin-Mikkego. Chodzi o kwestię nazywania polityków „zbrodniarzami”.

Prof. Bartyzel udostępnił zdjęcie z dwoma tłitami Janusza Korwin-Mikkego. Jeden pochodzi z początku 2020 roku, drugi sprzed niecałego tygodnia.

– Jestem konserwatystą. Uważam, że polityk może nazwać prezydenta innego państwa „zbrodniarzem” tylko wtedy, jeśli wypowie mu wojnę z celem powieszenia tego zbrodniarza. To jest B.WAŻNA fikcja: że głowy państw są przyzwoite. Dziś, niestety, słowa wypowiada się nieodpowiedzialnie – napisał na Twitterze Korwin-Mikke w ubiegły piątek.

– JE Donald Trump jest oczywiście zbrodniarzem – ale swoją drogą jest skandalem, że wyciekają informacje z prywatnego spotkania Prezydenta USA. Nic dzisiaj nie jest już tajne – i to jest całkowita zmiana środowiska, w którym żyliśmy! I nikt go nie broni – przekonywał z kolei poseł ponad dwa lata temu.

– Tia…, bezlitosne te internety, wszystko pamiętają, w przeciwieństwie do autorów – podsumował prof. Jacek Bartyzel.

facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Prof. Bartyzel ostro o Korwin-Mikkem. „Bezlitosne te internety, wszystko pamiętają. W przeciwieństwie do…”

  • 28 kwietnia 2022 o 19:27
    Permalink

    „Tłity”. Sensacyjne nagłówki. Szukanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Ręce opadają. A już miałem nadzieję, że przynajmniej ten serwis utrzyma jakiś poziom. Widać wolą pisać do „młodych, wykształconych, z dużych miast”. Niech piszą. Krzyżyk na drogę. Żegnam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net