Prof. Gut ujawnił plan pacyfikacji Podhala i Góralskiego Veta? „Jeśli myślą, że wygrają…” (WIDEO)

– W każdej sytuacji pojawią się rozwiązania, jeśli Podhale uważa, że wygra otwierając się, to co zrobi w momencie, kiedy wybuchnie epidemia i będzie zakaz ruchu pojazdów na tym terytorium – powiedział prof. Włodzimierz Gut w Radiu 357.

Podczas rozmowy Tomasza Sommera z „Najwyższego Czasu!” oraz prof. Włodzimierza Guta w Radiu 357 komentowano Góralskie Veto i plan buntu Podhala już po tej niedzieli. Prof. Gut podał przykład, który może być wskazówką, w jaki sposób rząd zamierza spacyfikować górali.

– Ja kiedyś przeżyłem smog w Niemczech – powiedział prof. Gut. – Pierwszy był apel, kochani nie wyjeżdżajcie, zostawcie samochody (…) skutek 2 procent zostawiło samochody. Następnego dnia było zarządzenie, dziś jeżdżą parzyste, jutro nieparzyste, mamy redukcję o 50 procent – mówił.

– Trzeba pamiętać, że w każdej sytuacji pojawią się rozwiązania, jeśli Podhale uważa, że wygra otwierając się, to co zrobi w momencie, kiedy wybuchnie epidemia i będzie zakaz ruchu pojazdów na tym terytorium – skwitował profesor.

– Warto zwrócić uwagę na dwa elementy tej wypowiedzi. Po pierwsze prof. Gut mówi o wygranej Podhale – należy zatem zadać pytanie, czy w takim razie rząd i państwo jest przeciwnikiem przedsiębiorców, z którym Ci muszą wygrać? Po drugie prof. mówi o „momencie, kiedy wybuchnie epidemia”. Przecież od kilku miesięcy słyszymy w mediach nieustannie o tym, że mamy do czynienia nie tylko z epidemią, ale nawet pandemią – zauważa nczas.com.

To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź prof. Guta. Wcześniej powiedział, cytowany przez PAP, że „jeśli uważa, że jego interes jest ważniejszy niż życie ludzkie, powinien pierwszy umrzeć”. Propisowskie oraz rządowe media nie tylko chętnie podawały dalej ten cytat bez żadnego komentarza zwracającego uwagę na legitymizowanie śmierci przez osobę działającą publicznie, ale to słuszne słowa lidera Góralskiego Veta Sebastiana Pitonia nazywano „bredniami”, np. na skrajnie propartyjnym portalu wpolityce.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

4 thoughts on “Prof. Gut ujawnił plan pacyfikacji Podhala i Góralskiego Veta? „Jeśli myślą, że wygrają…” (WIDEO)

 • Avatar
  14 stycznia 2021 o 22:55
  Permalink

  Ten gut jest zdrowo porąbany!!!! I ewidencji brudne paluchy pcha między drzwi. Zamordysta manipulant i szkodnik!

  Odpowiedz
  • Avatar
   15 stycznia 2021 o 13:06
   Permalink

   co racja to racja ! uważam go za człowieka niebezpiecznego dla otoczenia !

   Odpowiedz
 • Avatar
  15 stycznia 2021 o 14:10
  Permalink

  Tak, znam niemcow co jeżdżą raz mercedesem raz bmw bo maja nr parzyste i nieparzyste :)

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 stycznia 2021 o 00:07
  Permalink

  Myśle ,że jak i inni funkcjonariusze Ministerstwa Zdrowia są na pasku koncernów farmaceutycznych.Z resztą brat Szumowskiego z firemki zrobił FIRMĘ !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.