30 listopada 2023
Wiadomości

Prof. Horban orbituje. Jego zdaniem czyści są „bierni, nie głosują, nie biorą udziału w życiu publicznym, nie czytają gazet”

Prof. Andrzej Horban w wypowiedzi dla TVN24 pobił własny rekord szczucia. Wyliczył wszelkie możliwe cechy uchodzące za negatywne i przypisał je osobom, które nie przyjęły preparatu na koronawirusa. Innymi słowy, jeśli ktoś się nie zaszprycował, nie czyta gazet i jest bierny.

– Nawet sprawdzaliśmy. Są ludzie, którzy są po prostu bierni. Nie głosują, nie biorą udziału w życiu publicznym, nie czytają gazet. Paradoksalnie nawet nie oglądają telewizji. Żyją poza tym – mówił prof. Horban.

– Ci ludzie nie chodzą do restauracji, nie chodzą do kin. To jest właśnie ta grupa, która nie bierze udziału w tym życiu. To na tym polega. Nie bo nie – przekonywał.

Dziennikarka stacji zwróciła uwagę na Biały Dunajec, gdzie szprycę przyjęło niewiele osób, a jest zapleczem rządzącej oligarchii.

– To nie przekłada zupełnie na preferencje polityczne. Ci ludzie, którzy się nie szczepią, w ogóle nie głosują. To było sprawdzane – kontynuował. – 20, 30 procent, które nie bierze udziału w ogóle w życiu społecznym, nazwijmy to obywatelskim, to są ludzie tak poza pewnym systemem, że nie głosują – przekonywał prof. Horban.

Chętnie dowiemy się, jak „to było sprawdzane”. Choć można się spodziewać, że są to – jak mnóstwo innych wypowiedzi, proroctw i „naukowych pewniaków” prof. Horbana – brednie.

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła skomentował wypowiedź doradcy premiera uwagą, że słowa te „to nie wpis anonimowego trolla w necie”. – Merytoryczna orka antyszczepionkowych szurów normalnie. Po tej wypowiedzi lecę po dawkę Pfizera, potem J&J, a całą resztę doprawię Sputnikiem. Dzięki temu zacznę mam nadzieję uczestniczyć w życiu publicznym i czytać – wykpił Cwikła.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

11 komentarzy do “Prof. Horban orbituje. Jego zdaniem czyści są „bierni, nie głosują, nie biorą udziału w życiu publicznym, nie czytają gazet”

 • Jestem pewna ,ze „profesura”padla Horbanowi na glowe ,naprawde powinien sie leczyc. PROFESORKU wlasnie ludzie oczytani,wyksztalceni,glosujacy ,myslacy,wyciagajacy wnioski,sluchajacy pseudodoradcow Rzadu i tu wcale nie musza byc wyksztalceni nie chca sie szczepic trucizna. Nie znaczy to ze sa przeciwko sprawdzonym,pomagajacym szczepionkom.Jesli chodzi o restauracje,salony…ludzie nie chodza bo ich nie stac.Ciezko pracuja zeby taki jak pan i inni mu podobni mieli za co chodzic po restsuracjach. Takim ludziom jak pan i podobnym pluje sie w twarz a wy mowicie ze deszcz pada

  Odpowiedz
 • HORBAN ty stara zydowska kur……o ,za kilka dni miales juz zdechnac ,a ty gnido parchata jeszcze dychasz ,ale bez obaw POLACY to za chwilke zwerefikuja.

  Odpowiedz
  • Czas na tych pejsatych sukinsynów, w Australii zaczyna się na ostro to może i u nas w końcu naród powstanie przeciwko tym śmieciom pokroju chujrbana. Był komuch i żyd urban od propagandy, a teraz horban z tego samego miotu.

   Odpowiedz
 • O! jaki obyty na salonach. A szprycę wziąłeś? A placebo zapewne. Wiesz, że to świństwo. Innym chcesz wciskać. Nie trzeba być wykształconym oczytanym oglądającym 1i 2 TVP, żeby mieć rozum. Ludzie, którzy nie zaszprycowali się to mądrzy ludzie. Tytuł profesora nie świadczy o mądrości a ty horban i Twoi kolesie są tego najlepszym dowodem.

  Odpowiedz
 • Większość ludzi nie czyta gazet i nie ogląda wiadomości bo wie że ich okłamujecie w swoich łże mediach. A restauracje ,bary i kina sami zamknęliście na dwa lata. Panie Horban wypad do swoich nożykiem ochrzczonych

  Odpowiedz
 • Horban, gdybys był Polakiem, to być Mądrych myślących Polaków tak nie nienawidził. Ale ty nie jesteś Polakiem, jesteś mniejszością w Polsce, więc jako mniejszość MORDA W KUBEŁ!!!! LECZ SIĘ Z NIENAWIŚCI. Nie oglądam Tv ze względu na takie mordy jak twoja. I wara ci od tego, czy ja oglądam, czy nie. Skoro tobie Horban wolno zionąc nienawiścią, to mam nadzieję, że i mnie nikt nie ośmieli się zwrócić uwagi. Zęby sobie wylecz, bo ci pewnie smrodem jedzie od tych zepsutych, kapelusz w długą woalką zacznij nosić, żeby nikt nie musiał cię oglądac, bo jarmuła już ci chyba odciski na mózgu porobiła.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net