Program Ewy Stankiewicz zniknął z TV Republika

W drugiej połowie września głośno było o programie Ewy Stankiewicz „Otwartym tekstem”. Zwiastun szybko został usunięty z profilu Telewizji Republika. Jak się okazuje, teraz zniknął cały program. – Chcemy poprawić współpracę redakcji z autorką. Chodzi o to, żebyśmy rozumieli się co do zasad etycznych, prawnych – powiedział „Wirtualnym Mediom” Tomasz Sakiewicz, szef stacji.

Zapowiedź materiału Ewy Stankiewicz zrobiła furorę, ponieważ wynikało z niego, że ta ostro dopytuje i przypomina fakty przedstawicielowi oligarchii rządzącej w kwestii energetycznej oraz uległości Warszawy wobec Brukseli. Więcej o materiale można przeczytać TUTAJ.

„Otwartym tekstem” emitowane jest w „Republice” w czwartki. Jak się okazuje, w kolejne czwartki w ogóle nie wyświetlono „Otwartym tekstem”. – Odcinek nie został skolaudowany, nie wiem, czy w ogóle jest poprawialny – powiedział Sakiewicz w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

– W najbliższych tygodnia chcę zaproponować nowy projekt Ewy Stankiewicz, żeby uniknąć nieporozumień. Chcemy poprawić współpracę redakcji z autorką. Mam wrażenie, że wtedy będzie miejsce i dla takiego programu – dodał. – Chodzi o to, żebyśmy rozumieli się co do zasad etycznych, prawnych, żeby program mieścił się w ramach warsztatu dziennikarskiego – mówił Tomasz Sakiewicz.

– Nie wiem nic o tym, żebyśmy my albo Ewa mieli rezygnować ze współpracy. Chodzi o to, żeby program był jak najwyższej jakości. Myślę, że Ewa jest tak dobrą marką, że zasługuje na to, żeby robić dobre programy – przekonywał.

Sama Ewa Stankiewicz nie chciała wypowiadać się na temat obecnej sytuacji.

– A tymczasem, po słynnym nie wyemitowanym wywiadzie Ewy Stankiewicz z Piotrem Naimskim jej program z niknął całkowicie z Republiki. Skąd my to znamy? – skomentował na Twitterze Łukasz Warzecha.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net