Project Veritas nagrał dyrektora Pfizera. Pracują nad „mutacjami” i nie obchodzi ich Covid. Jest też niepokój ws. cyklów menstruacyjnych po szprycy (WIDEO)

Dyrektor Pfizera ds. badań i członek zarządu Jordon Trishton Walker został nagrany ukrytą kamerą przez dziennikarzy z Project Veritas. Wyjawił wiele niepokojących informacji na temat działania do niedawna agresywnie forsowanej na Zachodzie szprycy przeciwko koronawirusowi oraz odnośnie planów samej korporacji.

Project Veritas zasłynął z nagrań ukrytą kamerą „szych” z wielkich korporacji. Przede wszystkim chodzi o koncerny farmaceutyczne i aferę dotyczącą agresywnego forsowania szprycy. Innym głośnym ich materiałem było nagranie pracownika Twittera jeszcze sprzed przejęcia go przez Elona Muska, który ujawnił, że pracownicy giganta społecznościowego to „komuniści” i nie wierzą w wolność słowa. TUTAJ pisaliśmy na ten temat.

TUTAJ zaś znajduje się informacja na temat nagrania pracowników korporacji Johnson&Johnson na temat przymuszania ludzi do przyjmowania szprycy. A TUTAJ podobne nagranie dotyczące koncernu Pfizer.

Teraz PV ujawniło nagranie rozmowy z Jordonem Walkerem, dyrektorem Pfizera ds. badań oraz członka zarządu Pfizera. Na początku rozmówca poprosił dyrektora, by powiedział więcej o tym, „co się dzieje z tą całą mutacją wirusa”. Wątek ten pojawił się jako realna opcja podczas jednego ze spotkań Pfizera, jak przyznał na poprzednio wypuszczonym nagraniu.

Walker odpowiedział, że „przeprowadzane są eksperymenty” w tym kierunku, jednak „słyszał”, że je „optymalizują”. Zaznaczył, że „idzie to wolno, ponieważ wszyscy są ostrożni”, bo nikt „nie chce tego za bardzo przyspieszać”.

Dyrektor Pfizera powiedział też, że prowadzone jest to na zasadzie odkrywania. Jak podkreślił, „oczywiście nie chcesz się afiszować z tym, że szukasz przyszłych mutacji”.

Dalej stwierdził, że Pfizerowi nie chodzi już o Covid-19. Prace korporacji skupiają się na samym mRNA. Zapytany, do czego może być wykorzystane, odparł, że „do wielu rzeczy”.

– Nie tylko dla wirusów. Zastosujemy ją np. w onkologii. Jestem mniej pewny, co do perspektyw onkologii, ale robimy to dla modyfikacji genów – ujawnił dyrektor Pfizera.

Podkreślił przy tym, że najważniejsza jest sama technologia, zaś w Pfizerze „nikogo nie obchodzi Covid”.

Dziennikarz PV poruszył też wątek skutków ubocznych przyjęcia szprycy. Dyrektor Walker przyznał, że „jest coś nieprawidłowego” w kobiecych „cyklach menstruacyjnych”.

– Będziemy musieli to zbadać, ponieważ jest to trochę niepokojące – powiedział.

– Szczepionka nie powinna mieć wpływu na to. Więc tak naprawdę nie wiemy – kontynuował, na co dziennikarzy dopytał, czy „nie powinna”.

– Coś się dzieje. Ale nie zawsze to rozumiemy – odparł dyrektor.

– Cóż, chodzi mi o to, że jesteś urologiem. Musisz rozumieć, co się dzieje, prawda?  – zapytał dziennikarz.

– Cóż, dlatego rozumiem, że to dziwne – odpowiedział. – Nie wiem, co się tam dzieje. Mam nadzieję, że nie odkryjemy czegoś naprawdę złego – powiedział dalej dyrektor Pfizera.

nczas.com / twitter.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net