Projekt kolejnego przedłużenia Wielkiej Histerii gotowy. Dzieci i studenci w szkołach będą zmuszani do noszenia maski w czasie przerw. „Konserwatysta” Czarnek popiera pomysł

Wielka Histeria trwa już prawie dwa lata. Coraz więcej osób jawnie i stanowczo buntuje się przeciwko absurdalnym i szkodliwym restrykcjom wprowadzanym według widzimisię osób u władzy pod pretekstem pandemii, co nie podoba się rządzącej demokratycznej oligarchii. Jak wynika z wykazu prac legislacyjnych rządu, dzieci i studenci w czasie przerw mają być zmuszani, by zakładać na twarz maskę.

Według projektu rozporządzenia pandemicznego, Wielka Histeria w Polsce zostanie przedłużona po raz kolejny, do 30 listopada. Projekt zakłada rzekomy obowiązek noszenia maski na twarzy na terenie „szkół, placówek oświatowych i uczelni” w czasie „poza zajęciami”. Wprowadzono do projektu możliwość zniesienia obowiązku, jeśli „inaczej postanowi kierujący takim podmiotem”.

– Rozwiązanie umożliwia elastyczne podejmowanie decyzji przez kierujących ww. podmiotami w zależności od lokalnej sytuacji epidemicznej uwzględniającej takie czynniki, jak liczba zaszczepionych osób, czy też wskaźnik zachorowań w danej miejscowości lub województwie – czytamy w projekcie rozporządzenia.

Rozporządzenie nie będzie dotyczyło dzieci w przedszkolach oraz osób w nim zatrudnionych. Nie obejmie również osób pracujących w innej formie wychowania przedszkolnego lub placówce oświatowej oraz w ramach form opieki nad dziećmi do lat trzech.

– Musimy wyeliminować luz w przestrzeganiu zasad. Maseczki były w zaleceniach, a teraz minister Niedzielski chce, żeby znalazły się w rozporządzeniu. Zachęcamy, żeby się szczepić i badać – skomentował przedstawiany w mediach mętnego nurtu jako „konserwatysta” minister edukacji Przemysław Czarnek.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Projekt kolejnego przedłużenia Wielkiej Histerii gotowy. Dzieci i studenci w szkołach będą zmuszani do noszenia maski w czasie przerw. „Konserwatysta” Czarnek popiera pomysł

 • 29 października 2021 o 10:32
  Permalink

  Czas najwyższy jeśli szkoła będzie tego wymagać podać dyrektora do sądu . I ja tak zrobię .

  Odpowiedz
 • 29 października 2021 o 11:32
  Permalink

  Bardzo proste: trzeba depopulację zacząć od dzieci. I wyszczepić depopulantem naprawdę wszystkich. Ale wyborcy PiS i PO zgodnie biją brawo! Nawet znane w niektórych kręgach radio i telewizja z Torunia temu przyklaskuje.

  Odpowiedz
 • 29 października 2021 o 11:34
  Permalink

  Po drugie: Jaki konserwatysta zgodziłby się na stanowisko ministra w tym lewackim i antypolskim rządzie? Tan pan w swoim karierowiczostwie niczym się nie różni od pozostałych, choćby od pani minister od badań kosmicznych.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net