Projekt ustawy sanitarystycznej przyjęty. Autor projektu i wiceminister pandemii przeciwni przymusowi szprycy dla posłów i senatorów (WIDEO)

Sejmowa komisja zdrowia przyjęła ustawę sanitarystyczną autorstwa posła PiS Czesława Hoca. Co ciekawe, sam poseł zagłosował przeciwko dodaniu do niej przymusowego szprycowania dla posłów i senatorów.

Sejmowa komisja przyjęła projekt ustawy segregacyjnej. Zakłada on umożliwienie pracodawcy sprawdzanie stanu zaszprycowania pracownika preparatem na koronawirusa od wybranych globalnych koncernów. Czysty pracownik będzie mógł zostać przeniesiony na inne stanowisko.

– Koronawirus zbiera straszne żniwo w naszym kraju. Liczba zgonów przekroczyła 100 tys. To tak, jakby z mapy Polski zniknęło jedno średniej wielkości miasto. (…) Myślę, że posiedzenie Komisji Zdrowia to właściwe miejsce, aby chwilą ciszy upamiętnić wszystkie ofiary pandemii – mówił poseł KO Rajmund Miller. Posłowie wówczas stali i zachowali ciszę.

Później głos zabrał poseł Konfederacji Grzegorz Braun. – Proszę wszystkich o powstanie, żeby uczcić pamięć stu kilkudziesięciu tysięcy ofiar z kategorii tzw. zgonów nadmiarowych – zaapelował. Wówczas posłowie jednak nie wstali. Zamiast tego – Braunowi wyłączono mikrofon. Poseł mówił jednak dalej. Podkreślił, że chodzi o osoby, które „nie umarły na tego czy innego wirusa, tylko na rząd Rzeczypospolitej Polskiej”.

Ostatecznie jednak przewodniczący komisji Tomasz Latos (PiS) powiedział, że „mamy szacunek dla wszystkich” i wstał, a po nim pozostali. – Westchnijmy za dusze ofiar polityki walki z mniemaną pandemią. Wszystkich Polaków, którzy zostali zamordowani przez aktualny rząd – kontynuował poseł Braun, na co pozostali usiedli.

Następnie komisja głosowała nad poprawkami do projektu. Konfederacja zaproponowała zmianę nazwy na „Ustawa o zaprowadzeniu apartheidu sanitarnego w outsourcingu na pracodawców”. Poprawkę odrzucono, podobnie jak wszystkie inne z tego ugrupowania. Inną ciekawą poprawką było podanie daty wejścia projektu w życie w 2099 roku. Formalnie projekt nazwano, według propozycji posła Czesława Hoca, „Projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19”.

Podczas głosowania nad poprawkami do projektu ustawy posła PiS głosowano m.in. nad poprawką Polski 2050, która dotyczyła przymusu szprycowania dla posłów i senatorów. Zarówno autor projektu Czesław Hoc jak i wiceminister pandemii Waldemar Kraska byli przeciwni pomysłowi.

Za jej przyjęciem zagłosowało 16 osób, przeciwko tyle samo, zaś jedna osoba wstrzymała się od głosu, w efekcie czego poprawka nie została przyjęta.

– Czesław Hoc głosował dokładnie tak samo jak Janusz Korwin-Mikke – czyli przeciw obowiązkowej szprycy dla polityków. Tak samo postąpił kolejny sanitarysta z PiS-u, Bolesław Piecha. Nikt z partii rządzącej nie poparł poprawki – a przewodniczący Latos wstrzymał się od głosu. Pomysł poparli natomiast m.in. wszyscy członkowie komisji z Lewicy oraz wszyscy głosujący członkowie Koalicji Obywatelskiej – podaje nczas.com.

pch24.pl / nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Projekt ustawy sanitarystycznej przyjęty. Autor projektu i wiceminister pandemii przeciwni przymusowi szprycy dla posłów i senatorów (WIDEO)

  • 13 stycznia 2022 o 07:46
    Permalink

    Szpryca to największy skok na kasę podatników w historii świata i zarazem największa próba sterowania masami poprzez strach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net