9 czerwca 2024
Wiadomości

Projektanci mody przeciwko homoadopcji

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Znani i cenieni projektanci ubrań Stefano Gabbana i Domenico Dolce są przeciwnikami adopcji dzieci przez homoseksualistów. W wywiadzie dla „Panoramy” jasno wyrazili się na ten temat. 

Włoscy projektanci uważają, że zaadoptowanie dziecka przez homoseksualistów jest sprzeczne z naturą. Mimo, że są homoseksualistami,  krytykują innych pederastów pragnących posiadać dzieci.

W wywiadzie dla pisma „Panorama” stwierdzili, że „Rodzina powinna być rozumiana tradycyjnie”. Nie kryli się także z ostrą oceną in-vitro. Mocne słowa jakie użyli wobec tej metody rzekomo „leczącej niepłodność” nie obyły się bez echa. Dzieci urodzone poprzez zapłodnienie pozaustrojowe nazwali „syntetycznymi”. Zastosowali również sformułowania takie jak: „wynajmowanie macicy” oraz „wybieranie nasienia z katalogu”.

Słowa projektantów uraziły Eltona Johna. Stwierdził, że obrazili jego dzieci, które powstały z probówki. Natomiast patrzenie Dolce i Gabbana na temat in-vitro nazwał staroświeckim, tak samo jak ubrania, które projektują. Ogłosił również, że nie będzie już nosił ubrań od Dolce & Gabbana oraz wezwał do bojkotu odzieży.

Cała sprawa oburzyła również premiera III RP, Ewę Kopacz. Podczas konferencji prasowej oznajmiła, że nie będzie zdziwiona, kiedy ludzie zaprzestaną kupna znanej marki Dolce & Gabbana.

Natomiast w odpowiedzi na postawione zarzuty, włoscy projektanci wydali oświadczenie, że broniąc tradycyjnej rodziny nie mieli na celu kogokolwiek obrażać . Nie chcieli również krytykować podjętych przez innych wyborów.

W odzewie na rzucone oskarżenia wobec Dolce i Gabbane, pojawił się otwarty list z USA do Włoch. Przesłało go kilka osób wychowanych przez pary jednopłciowe, a teraz żyjących w normalnych związkach. W liście dziękują za postawę wobec związków homoseksualnych. „Dziękujemy, że staliście się wyrazicielami tego, co my znamy z własnego doświadczenia: każdy człowiek ma matkę i ojca, a wyeliminowanie jednego z nich z życia dziecka to pozbawienie go godności, człowieczeństwa i równouprawnienia.”- piszą autorzy listu.

 Joan/wpolityce.pl, wyborcza.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net