Promują międzyrasowy seks z imigrantami

foto: screen z Facebooka
foto: screen z Facebooka

Niemieckie ministerstwo zdrowia wraz z ufundowaną przez rząd belgijski instytucją promują seks z imigrantami oraz zboczenia seksualne.

Na stronie Zanzu opisuje się różne rodzaje stosunków seksualnych: czarnego mężczyzny z białą kobietą, czarną kobietą lub z czarnym mężczyzną oraz białego mężczyzny z białą kobietą. Elementem wspólnym jest mieszanie ras i seks między imigrantem a rdzenną Niemką.

Strona wyjaśnia „seksualne zwyczaje” panujące w Europie, opowiada o homoseksualizmie, transseksualizmie, etc. Ponadto informuje, że obrzezanie kobiet jest nielegalne. Rozpowszechnia też fałszywy mit o rzekomej skuteczności prezerwatywy w ochronie przed wirusem HIV.

Strona dostępna jest w wielu wersjach językowych.

Post z linkiem do tej informacji został wieczorem usunięty przez Facebooka z fanpejdża naszej redakcji pod pretekstem „nagości”. Warto zwrócić uwagę, że nie zdarzało się to przy „ostrzejszych” materiałach krążących po sieci. Ponadto strona Zanzu jest powszechnie dostępna, zaś wszelkie materiały na niej są do publicznego wglądu. Wszystko to jest sponsorowane przez niemiecki rząd. Z drugiej strony Facebook prowadzi współpracę z Niemcami  na szeroką skalę m.in. w zakresie „mowy nienawiści” wobec imigrantów. Aż ciśnie się na usta pytanie klasyka: przypadek?

O współpracy Facebooka z rządem Angeli Merkel już prawie pół roku temu ostrzegaliśmy TUTAJ.

foto: screen z Facebooka
foto: screen z Facebooka

CWIK/Zanzu.de, kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net