Przeciwniczki prawa do życia chcą cenzurować Rebeccę Kiessling

YouTube

Do Polski przyjeżdża Rebecca Kiessling, znana na całym świecie działaczka pro-life. Środowiska lewicowo-feministyczne starają się za wszelką cenę zablokować wystąpienia kobiety na uczelniach.

Rebecca Kiessling, prawniczka i matka piątki dzieci, otwarcie sprzeciwia się mordowaniu dzieci. 47-letnia Amerykanka już jako dorosła kobieta dowiedziała się, że została oddana do adopcji przez swoją biologiczną matkę, ponieważ ta zaszła w ciążę w wyniku brutalnego gwałtu. Matce Rebeki otwarcie sugerowano, by poddała się makabrycznej procedurze aborcji. Dziś Kiessling aktywnie działa w kilku organizacjach pro-life, opowiadając historię swojego życia.

Działalność Kiessling z oczywistych względów doprowadza neofeministyczne i proaborcyjne organizacje do białej gorączki. Zwolenniczki zabijania spod znaku czarnego parasola postanowiły zorganizować się, by nie dopuścić do wystąpień Amerykanki. Podczas gdy lewicowe media piszą o „protestach studentów”, w rzeczywistości za całą akcją stoi grupa Dziewuchy Dziewuchom. Neofeministki nazywające Kiessling „przeciwniczką praw kobiet, która chcą je zmusić do rodzenia po gwałcie” uruchomiły internetową machinę skandalu próbując w ten sposób wywrzeć presję na władzach uczelni.

„Co musi czuć ta matka, która została zmuszona o urodzenia dziecka z gwałtu, a teraz to dziecko chce szykować ten sam koszmar innym kobietom. To się nazywa – urodzić potwora” – komentuje sytuację jedna ze zwolenniczek „prawa” do mordowania nienarodzonych. „Największe ludzkie ścierwo, które żeruje na tragedii zgwałconej kobiety, przez cały czas jej to wypomina, przypomina jest kompletnym zerem bez serca, cienia współczucia i kompletnego braku empatii ma być jakimkolwiek wzorem?” – złości się inna. „Psychoterapia nie działa”, „Wdała się w tatusia”, „To ma być zachęta do gwałtów, by zostać gwiazdą” – takie i inne komentarze ziejące pogardą i nienawiścią do Rebeki Kiessling pojawiają się na profilach osób przeciwnych jej wystąpieniom.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net