Przeszło wiele tragicznych bubli prawnych. Teraz Kukiz deklaruje, że już nie będzie głosował z PiS-em

Poseł Paweł Kukiz ogłosił, że od tego miesiąca nie będzie już głosował z PiS-em, ponieważ ten nie wprowadził sędziów pokoju. Zdążył jednak pomóc przepchnąć wiele szkodliwych ustaw.

– Nie ma uchwalonych sędziów pokoju, a więc kończą się wspólne głosowania z PiS – dotyczącego nowego rządu czy jakiejkolwiek innej ustawy. Od października, tak jak wielokrotnie deklarowałem, przestaję głosować z PiS – zapowiedział w czwartek poseł Kukiz.

Dodał jednak, że jest możliwy jego powrót do wspierania rządzącej oligarchii. Warunkiem jest uchwalenie instytucji sędziów pokoju.

– Do tej pory PiS świetnie wywiązywał się ze zobowiązań – mamy uchwaloną ustawę antykorupcyjną, o konopiach medycznych, włóknistych, bezpośredniej sprzedaży dla rolników, wyrównanie świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych – wyliczał Paweł Kukiz.

– Była prośba ze strony prezesa o dalsze wspólne głosowania i argumentacja, że sędziowie są cały czas w dyskusji. Powiedziałem, że jak się skończy dyskusja i zostanie uchwalona ustawa, to wracamy do wspólnych głosowań – dodał.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net