22 maja 2024
Wiadomości

Przewodnicząca klubu PiS w zachodniopomorskim sejmiku: Ja jestem elitą

Choć co jakiś czas jakiś polityk da popis bezczelności, to jednak Małgorzata Jacyna-Witt podniosła poprzeczkę. Jak raczyła ogłosić przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku województwa zachodniopomorskiego, ona jest elitą.

– Jak tam chłopcy z @Platforma_org? Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z @pisorgpl, na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z 3 najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa z handicap 13,5 jak @TigerWoods@BarackObama@POTUS@IvankaTrumpFan i jej mąż – napisała na Twitterze Małgorzata Jacyna-Witt, zamieszczając zdjęcie z pola golfowego.

Jak można się domyślić, w komentarzach pojawiały się różne treści. Znana już wcześniej z chamskich treści w mediach społecznościowych Jacyna-Witt została skrytykowana nawet przez znanego przecież z wspierania rządzącego układu Rafała Ziemkiewicza.

– Jak Pani chce zaimponować, sugerowałbym raczej szachy – napisał.

Natomiast polityk PiS wchodziła w dyskusję z internautami. I to z niesamowitą butą.

– Bo ja jestem elitą, a Pani jest „pseudoelitą” – zakompleksioną, ale z wysokim mniemaniem o sobie – odpisała jednej z internautek polityk PiS.

Wpis wywołał burzę. Nie minęła doba, a polityk przeprosiła. Oczywiście nie za swój wpis czy postawę, a „osoby, które obraziła”.

– Wszystkich, których obraziłam moim wpisem o mojej grze w golfa – serdecznie przepraszam. Nie było moim celem wywyższanie się, czy „darcie nosa”. Wręcz przeciwnie – twierdziła później Jacyna-Witt.

– Szanuję wszystkich i serdecznie namawiam do zdrowego trybu życia. Chyba w tym namawianiu trochę przesadziłam – przekonywała.

– Jacyna-Witt to przewodnicząca klubu Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku województwa zachodniopomorskiego. W politycznym CV ma członkostwo w Unii Wolności, współpracę z Prawem i Sprawiedliwością, własną listę składającą się m.in. z byłych członków Ruchu Palikota czy wspieranie Ryszarda Petru i Piotra Misiły – wylicza onet.pl.

twitter.com / onet.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Przewodnicząca klubu PiS w zachodniopomorskim sejmiku: Ja jestem elitą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net