Przyjąłeś dwie szpryce i trafiłeś na hospitalizację z powodu Covid-19? I tak możesz zostać uznany za „niezaszczepionego”! Dr Witczak wyjaśnia manipulację popularnego wykresu

Jak się okazuje, można przyjąć dwie dawki szprycy, a mimo tego zostać uznanym w rządowych danych za „niezaszczepionego”. Dr Piotr Witczak wyjaśnił, jak potężną manipulacją jest wykres pokazujący rzekomo znaczący wzrost hospitalizowanych na Covid-19 wśród osób czystych przy jednoczesnym nikłym wskaźniku wśród osób, które przyjęły eksperymentalny preparat na koronawirusa. Jak zwraca uwagę biolog medyczny i immunolog, wykres ten zakłada, że osoba, która przyjęła dwie dawki szprycy, ale w ciągu dwóch tygodni była hospitalizowana z powodu Covid-19, uznana zostaje za „niezaszczepioną”. A to tylko jedna z manipulacji.

Biolog medyczny i immunolog, dr Piotr Witczak wyjaśnił, w jaki sposób rozumiani są „niezaszczepieni” według popularnego wśród wyznawców covidianizmu wykresu. Specjalista zwraca uwagę, że w wykresie tym „hospitalizacja covid dla zaszczepionych zaliczana jest dopiero od 14 dni po drugiej dawce (hospitalizacje zaszczepionych 1 dawką i poniżej 14 dni od drugiej dawki idą na konto nieszczepionych)”. Innymi słowy, jeżeli ktoś 13 dni po przyjęciu drugiej dawki preparatu trafił na hospitalizację, w wykresie zaliczony został do „niezaszczepionych” (sic!).

– Mogą istnieć różne strategie testowania dla osób nieszczepionych w porównaniu z osobami zaszczepionymi. W dużym badaniu obserwacyjnym nieszczepione osoby bezobjawowe były znacznie częściej poddawane testom niż zaszczepione. W Polsce 2,5-krotnie częściej diagnozuje się w kierunku covid osoby niezaszczepione niż zaszczepione – zwrócił uwagę dr Witczak.

– Należy dokładanie zweryfikować czy częstotliwość (liczba testów na określoną liczbę przyjęć), parametry i rodzaje testów dla bezobjawowych i objawowych zaszczepionych i niezaszczepionych są podobne – napisał dalej i przypomniał, że CDC nie monitoruje już osób zaszprycowanych pod kątem koronawirusa.

– CDC monitoruje obecnie hospitalizacje i zgony, z dowolnej przyczyny, wśród w pełni zaszczepionych osób z C19, ALE NIE PRZEŁAMUJACYCH INFEKCJI, których monitorowanie zaprzestało 1 maja 2021 – zacytował dr Piotr Witczak.

– Skuteczność i bezpieczeństwo szczepionki przeciwko covid 19 powinny być potwierdzone istotną różnicą w hospitalizacji ogółem (covid i noncovid) na korzyść zaszczepionych. Omawiany wykres CDC nie potwierdza korzyści netto szczepień p-ko C19. Ryzyko hospitalizacji covid jest niskie: qcovid.org Nawet połowa „hospitalizacjo covid” może być łagodna lub bezobjawowa (powód przyjęcia inny niz covid) – podsumował immunolog.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Przyjąłeś dwie szpryce i trafiłeś na hospitalizację z powodu Covid-19? I tak możesz zostać uznany za „niezaszczepionego”! Dr Witczak wyjaśnia manipulację popularnego wykresu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net