24 maja 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Przyjęci zostaną tylko chrześcijańscy imigranci

foto: YouTube (Pamela Geller) "Thousands More Muslims Storm Slovenia"
foto: YouTube (Pamela Geller) „Thousands More Muslims Storm Slovenia”

Zapadła decyzja – rząd zdecydował, że do Polski wpuszczeni zostaną tylko chrześcijanie.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że nie mógł zakwestionować decyzji swoich poprzedników, którzy zobowiązali się przyjąć do Polski ok. 7 tys. nielegalnych imigrantów. Zapadła jednak decyzja, że Polska przyjmie tylko chrześcijan. „Chcemy integracji tych ludzi z Polakami, a nie tworzenia gett islamistycznych, jak ma to miejsce na Zachodzie. Chcemy uniknąć strachu naszych rodaków i agresji naszych gości, tym bardziej terroryzmu” – napisał na Facebooku Artur Górski, poseł PiS.

O braku możliwości zmiany liczby uchodźców poinformował wcześniej szef MSWiA, Mariusz Błaszczak. Zaznaczył, że zadeklarowana przez poprzedni rząd liczba uchodźców jest obowiązująca. Błaszczak zadeklarował też, że Polska będzie pomagać „uchodźcom” i „chrześcijanom”.

Z założeń polityków wynika, że do Polski trafią tylko takie osoby, które nie będą budziły żadnych wątpliwości dotyczących tego kim są i po co przybywają. Za selekcję odpowiedzialne będzie MSWiA. Będzie to ciężkie zadanie, ponieważ wiele osób nie posiada żadnych dokumentów i ich identyfikacja będzie trudna. Jak wynika z zobowiązań, pierwsi imigranci trafią do Polski w tym roku. MSWiA zaznacza, że ze względu na bezpieczeństwo polskich obywateli, niechciani goście powinni zostać przyjęci w przyszłym roku. Szczegółowe plany w tej sprawie rząd przedstawi w najbliższych dniach.

Mas/kresy.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net