Przymus szczepień na Covid-19? Orłowski: „Kary do 50 tys. zł i siłowe doprowadzenie człowieka do WETERYNARZA. Teoretycznie jest to możliwe” (KORONA TV)

Prowadzący internetowej telewizji Wolność TV Marcin Jan Orłowski komentował pojawiające się postulaty o karach finansowych dla osób, które nie przyjmą preparatu na Covid-19. Podczas rozmowy w Korona TV zwrócił uwagę, że już teraz jest możliwe nakładanie wielokrotnie dużych kar finansowych za brak obowiązkowego szczepienia oraz jest możliwość doprowadzenia siłą osoby opornej na szczepienie. – Przypominam, że weterynarz może nas szczepić przeciwko Covid-19 – zaznacza Orłowski.

Marcin Jan Orłowski przypomniał, że „są siły polityczne, które mówiły już wcześniej, że trzeba będzie te osoby przymusić”. – Zaczęło się od Lewicy i pana Zandberga, który mówił, że trzeba będzie po prostu wprowadzić obowiązkowość szczepień. Później pojawiły się głosy, że te osoby, które nie będą chciały się szczepić, trzeba będzie może nie nakazywać, ale jakoś ich karać. Najłatwiej finansowo – ocenił Orłowski.

– Z dwóch myśli, czyli z obowiązkowości i karania finansowego, powstała myśl, żeby starać się przymuszać. Można fizycznie doprowadzać kogoś na szczepienie. I dwa, można ukarać go finansowo i to w sposób bardzo dotkliwy – dodał prowadzący Wolność TV.

To przedostatni dzień! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Następnie odniósł się do listy obowiązkowych w Polsce szczepień, za brak przyjęcia których wojewoda może nałożyć karę finansową.

– Są zapisy o 1,5 tys. zł. Jeśli będziemy wielokrotnie odmawiać, dochodzi do kwoty 10 tys. zł. To taki stopień teoretycznie ostateczny. Zapłacenie przez nas kary 10 tys. zł powinno zakończyć sprawę. Ale dodatkowo jeszcze jest możliwość pięciokrotnego ukarania ostatecznego. Czyli możemy dostać karę, która teoretycznie kończy sprawę, ale możemy ją dostać pięć razy za to samo przewinienie, co jest dziwną sprawą, bo według prawa prawdziwie działającego powinniśmy być raz karani za coś, czego nie chcemy zrobić. Tutaj można nas ukarać pięć razy, czyli łącznie możemy otrzymać 50 tys. zł – podkreślił Orłowski.

Oprócz tego zwrócił uwagę, że wedle obecnego prawa, istnieje możliwość doprowadzenia siłą na szczepienie. – Funkcjonariusze mają taką możliwość, żeby zmusić nas do tego, że czterech policjantów będzie nas trzymało, skują nas kajdankami, a w tym czasie podejdzie do nas np. weterynarz, bo przypominam, że weterynarz może nas szczepić przeciwko Covid-19. Weterynarz podejdzie i nas zaszczepi. Tak to wygląda i to jest możliwe do realizacji – powiedział Marcin Jan Orłowski zaznaczając, że „to są czarne scenariusze”, które zdarzają się „raz na miliardy przypadków”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Przymus szczepień na Covid-19? Orłowski: „Kary do 50 tys. zł i siłowe doprowadzenie człowieka do WETERYNARZA. Teoretycznie jest to możliwe” (KORONA TV)

  • Avatar
    29 kwietnia 2021 o 09:56
    Permalink

    Karry to czas nałożyć na tych, co zamknęli świat i doprowadzają do chorób społecznych, depresji dzieci i wzrostu umieralności, bo jak do tej pory dla nich to „wszystko w normie i dla naszego dobra”, ale te nasze, ludzkie tragedie są bezprawiem z którym należy skończyć. Żaden argument nie jest tego w stanie usprawiedliwić, bo go brak.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.