Przymus szprycowania czy segregacja sanitarna? Miller popiera jedno, a „wolnościowy” Gowin drugie. Wybrane zostaną oba?

Leszek Miller zadeklarował poparcie dla przymusu szprycowania Polaków. Jarosław Gowin z kolei twierdzi, że jest przeciwnikiem tego rozwiązania, ale pośrednio go popiera, gdyż deklaruje aprobatę dla segregacji sanitarnej.

– Chyba nie będzie innego wyjścia niż obowiązkowe szczepienia. Nie może być tak, że mniejszość, która się nie chce szczepić, będzie terroryzowała większość. Będzie zagrażała ich zdrowiu i życiu – przekonuje Leszek Miller na Twitterze.

Jarosław Gowin co prawda deklaruje sprzeciw wobec przymusu aplikacji eksperymentalnych preparatów, niemniej dla osób, które w eksperymencie nie wezmą udziału, widziałby segregację sanitarną.

– Jestem kategorycznym przeciwnikiem przymusowych szczepień, ale jestem też kategorycznym zwolennikiem rozwiązań francuskich. Osoby, które nie szczepią się, zagrażają milionom Polaków i polskim przedsiębiorstwom. Natomiast nie mogę zapewnić, że za np. dwa miesiące, wejście do restauracji, kin i teatrów będzie tylko dla zaszczepionych, gdyż taka decyzja musiałby być podjęta przez cały obóz rządzący. Natomiast ja sam popieram takie rozwiązania – powiedział w „Gościu Wydarzeń” lider Porozumienia.

W praktyce jest to pośrednie poparcie dla przymusu szprycowania.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.