Przymus szprycy dla wszystkich i dymisja małopolskiej kurator oświaty, czyli marzenia prof. Horbana w RMF FM. „Na ziemi żyje 7,5 mld ludzi”

– Barbara Nowak powinna zostać zdymisjonowana kompletnie, totalnie – mówił w dzisiejszej „Porannej rozmowie” prof. Andrzej Horban. Wprost też określił paszporty covidowe „formą utrudniania życia obywatelowi”, zachęcając do ich wdrażania. Zdaniem doradcy premiera, należy też prawnie przymusić ludzi do przyjmowania szprycy na koronawirusa od wybranych globalnych koncernów – zarówno tych, „którzy nie chcą się szczepić lub nie mają takiej możliwości”.

– Barbara Nowak powinna zostać zdymisjonowana kompletnie, totalnie i nie powinna się zajmować w ogóle medycyną, ponieważ nie ma o tym pojęcia. Ale w Polsce jest to nagminne. W tej chwili wszyscy się znają na wszystkim – mówił prof. Andrzej Horban w RMF FM.

Ciekawe podejście zaprezentował, gdy Robert Mazurek powiedział, że „pytanie nie brzmi czy się szczepić, tylko czy się szczepić obowiązkowo”. – Pytanie brzmi czy się szczepić. Natomiast jeżeli się szczepić, to część osób… Należy wprowadzić mechanizmy prawne, które w pewien sposób przymuszają do szczepienia ludzi, którzy nie chcą się szczepić lub nie mają takiej możliwości – odparł prof. Horban, deklarując tym samym, że popiera przymus szprycowania i konsekwencje związane z brakiem ukłucia także dla osób, które po prostu nie mają możliwości, by preparat przyjąć nawet, gdyby z jakiejś przyczyny chciały go przyjąć.

– Słowo „obowiązkowe” szczepienie oznacza, że administracja państwowa, administracja medyczna musi zorganizować całe szczepienia, żeby one były bezpłatne, dostępne i możliwe do przeprowadzenia. Umożliwienie przeprowadzenia, dostęp. Drugą stroną jest wprowadzanie czegoś, co byśmy nazwali restrykcjami albo, z drugiej strony, nakłanianiem obywatela do szczepienia – kontynuował prof. Horban.

– Na przykład paszporty covidowe. Jest to pewna forma nakłaniania, utrudniania życia obywatelowi, który się nie zaszczepił – dodał.

– Profesorze, mówiliście inaczej: ,,Koronawirus jest dużo bardziej stabilny od wirusa grypy. W przypadku szczepionki, odporność raczej będzie się utrzymywała przez wiele lat”. Kto to powiedział? To pan powiedział, w grudniu 2020 roku – przypomniał w dalszej części rozmowy Mazurek.

– Takie były przypuszczenia. Jeszcze nie było szczepionki wtedy – odpowiedział doradca premiera, na co prowadzący przypomniał, że „Krystyna Janda już była zaszczepiona”.

– Profesorze, wszyscy mówiliście, że jak się zaszczepimy, to nie będziemy roznosić wirusa. To co, my byliśmy oszukani, czy wy nie wiedzieliście o czym mówicie? – zapytał Robert Mazurek. – Nie, nie. Jak mi pan redaktor pozwoli dojść do głosu – mówił Horban. – Dobrze, ostatnie zdanie i przychodzimy do internetu. Proszę – zapowiedział pracownik RMF FM. – Na Ziemi żyje 7,5 mld ludzi. Dziękuję – palnął prof. Horban.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Przymus szprycy dla wszystkich i dymisja małopolskiej kurator oświaty, czyli marzenia prof. Horbana w RMF FM. „Na ziemi żyje 7,5 mld ludzi”

  • 13 stycznia 2022 o 08:17
    Permalink

    Jak nie wiesz o co idzie to zawsze o kasę .Zdrowie ludzi ich tyle obchodzi co wczorajszy snieg .A sprzedawczyków nigdy nie zabraknie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net