PSL, czyli Partia Segregacji Ludowej. Kosiniak-Kamysz chce odgórnej segregacji sanitarnej Polaków, a przeciwnicy absurdalnych restrykcji to według niego „antyszczepionkowcy” i „proepidemicy”

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział, że „rząd powinien przedstawić propozycje restrykcji dla osób niezaszczepionych”. Skandaliczne wezwanie padło na antenie TVN24 w programie „Kropka nad i”.

Kosiniak-Kamysz zapytany został, czy czyści obywatele powinni mieć mniejsze prawa od tych zaszprycowanych, np. poprzez ograniczenie możliwości wejścia w niektóre miejsca.

– Uważam, że rząd taką propozycję powinien przedstawić – odpowiedział lider PSL. – Po to tak często chełpią się tym, że rządzą, iż powinni mieć odwagę przedstawiać często niepopularne decyzje – dodał Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Szczególnie w czasach pandemii trzeba przedstawiać decyzje, które idą nie pod publiczkę, nie z populistami, nie z antyszczepionkowcami, czyli proepidemicznymi ruchami, tylko w kierunku bezpieczeństwa wszystkich Polaków – przekonywał Kosiniak-Kamysz.

dorzeczy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “PSL, czyli Partia Segregacji Ludowej. Kosiniak-Kamysz chce odgórnej segregacji sanitarnej Polaków, a przeciwnicy absurdalnych restrykcji to według niego „antyszczepionkowcy” i „proepidemicy”

 • 22 października 2021 o 09:51
  Permalink

  Zamiast segregacji to może Rosyjska ruletka ???

  Odpowiedz
 • 22 października 2021 o 10:32
  Permalink

  gnoj rorzucac, ciebie , bo nawet krow mych bym ci nie powierzyla!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net