Putin wpadł. Przemówienie z poniedziałku i czwartku nagrane jednym „machnięciem”? Zdradził go strój

„Business Insider” zwrócił uwagę, że Władimir Putin występujący w poniedziałek i czwartek przebywa w tym samym miejscu i nosi dokładnie ten sam ubiór. Ma nawet ten sam krawat. Wskazuje to, że obydwa przemówienia być może nagrano z dużym wyprzedzeniem i wyemitowano.

– Podczas poniedziałkowego przemówienia telewizyjnego Putin pokazał się w tym samym stroju, w którym potępiał suwerenność Ukrainy, argumentował, że Ukraina jest tworem Związku Sowieckiego i zapowiedział interwencję militarną na wschodzie Ukrainy – czytamy na portalu businessinsider.com.

– Oba filmy zostały nakręcone z Putinem siedzącym w tym samym miejscu, przy tym samym stole, ubranym w ten sam strój: czarną marynarkę, białą koszulę i bordowy krawat. Podobny strój i lokalizacja skłoniły do ​​spekulacji, że deklaracja militarnego ataku na Ukrainę została nagrana wcześniej – napisano.

Wcześniejsze nagranie i emisja tego typu przemówienia to nic nadzwyczajnego. Niemniej jednak taka wtopa wizerunkowa wydaje się trącić amatorszczyzną. Ciężko bowiem uwierzyć w takiej sytuacji w przypadek.

businessinsider.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net