16 maja 2024
Wiadomości

Radosław Sikorski udostępnił infografikę Ruchu Narodowego i uciął logo partii

Radosław Sikorski udostępnił infografikę krytykującą oligarchię rządzącą, na której znajduje się kilka wybranych punktów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że infografikę stworzył Ruch Narodowy. Nie byłoby również w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Sikorski uciął logo ugrupowania.

Infografikę Sikorski wrzucił na Twittera w niedzielny wieczór. Znajduje się na niej krytyka rządzącej oligarchii z wybranymi skandalami z siedmiu lat rządów.

Jednak internauci oraz działacze Ruchu Narodowego szybko zwrócili uwagę, że jest to infografika, którą stworzyła partia. Sikorski jednak, przed publikacją, uciął logo autora.

– Sikorski publikuje grafikę z profilu @RuchNarodowy z wykadrowanym logo RN. Nie stać na grafika? A może chce zmienić przynależność partyjną, ale trochę się wstydzi? – napisał na Twitterze Marcin Mikołajczak.

– Grafika @RuchNarodowy udostępniana przez #SilniRazem – skomentował Mateusz Tułacz.

– Panie Europośle, popieranie przekazu @RuchNarodowy nie jest powodem do wstydu. Po co ucinać nasze grafiki? – napisał sekretarz łódzkiego okręgu RN Artur Komoter.

Na koniec pytanie, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi. Czy „walka o praworządność” według Sikorskiego oznacza prawo do kradzieży czyjejś pracy i wrzucania jako swoja bez nawet pozostawienia logo autora?

twitter.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net