23 maja 2024
Wiadomości

Rafał Piech z powodzeniem zarejestrował partię w 21 okręgach. PJJ ogólnopolską listą

Profil partii Rafała Piecha Polska Jest Jedna poinformował na Facebooku, że „rejestracja list w 21 okręgach przebiegła pomyślnie”. Oznacza to, że listy PJJ wystawi w niemal całym kraju podczas wyborów 15 października.

– Przed chwilą otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość, rejestracja list w 21 okręgach przebiegła pomyślnie! Tym samym Partia Polska Jest Jedna będzie miała możliwość rejestracji kandydatów w innych okręgach wyborczych – napisano na profilu ugrupowania.

PJJ jest siódmym ogólnopolskim ugrupowaniem, które będzie walczyć o głosy w całej Polsce. Dotychczas zarejestrowane listy to PiS z przystawkami, KO z przystawkami, Trzecia Droga, Bezpartyjni Samorządowcy, Nowa Lewica oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość (RN, NW i KKP).

Portal i.pl podał, że najpewniej listy PJJ znajdą się w niemal wszystkich okręgach, poza jednym.

PJJ to partia Rafała Piecha, prezydenta Siemianowic Śląskich. Zasłynął z tego, że w pewnym momencie zaczął walczyć z Wielką Histerią. Obecnie odwołuje się w swojej narracji do katolicyzmu.

Nie można jednak z dużą pewnością stwierdzić, czy jest to jedynie stosowana narracja, czy rzeczywiście prochrześcijańskie nastawienie. Niewątpliwie jednak przekaz nastawiony jest na elektorat zawiedziony mocno lewicowymi, prounijnymi i proukraińskimi skrętami Konfederacji. Pytanie, jak bardzo jest on prawdziwy.

facebook.com / i.pl / kontrrewolucja.net

fot. Fb/Rafał Piech

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net