Reakcja ONR na kryzys migracyjny

W Internecie pojawił się spot Obozu Narodowo-Radykalnego. Młodzi patrioci zdecydowanie sprzeciwili się w nim postępującej islamizacji Europy. 

– Islam nie jest religią pokoju, a jego wyznawcom nie zależy na asymilacji – stwierdza jeden z członków ONR. W nagraniu przypomniano także wydarzenia, które miały miejsce m.in. w Niemczech i we Francji w ciągu ostatnich kilku miesięcy.  – Dżihad już trwa. Zabijani są chrześcijanie, ateiści, a nawet inni muzułmanie – mówi członek ONR.

Młodzi podkreślili także konieczność obrony wartości i wiary w obliczu zagrożenia islamizmu oraz wykazali szkodliwość poprawności politycznej. – Oczekujemy od polskiego rządu, aby wyciągnął wnioski ze smutnych doświadczeń naszych sąsiadów – mówi członkini ONR. – Zdecydowanie sprzeciwiamy się wpuszczaniu muzułmańskich najeźdźców do naszego kraju – deklaruje druga członkini.

ONR podkreśla, że Polacy powinni być gospodarzami w swojej ojczyźnie, w związku z czym mają prawo decydować kogo wpuszczą na teren własnego kraju. Podniesiono także kwestie bezpieczeństwa oraz konieczności odrzucenia dyktatu państw zachodnich w sprawie przyjmowania imigrantów.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net