Replikanie zamiast Porozumienia w Zjednoczonej Prawicy? Bielan na tajnej naradzie na Nowogrodzkiej

– Do Zjednoczonej Prawicy jeszcze we wrześniu ma dołączyć Partia Republikańska. Jak dowiedział się „Super Express”, Adam Bielan i jego ludzie byli w tej sprawie ostatnio u Jarosława Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej – czytamy na se.pl.

– Partia Republikańska już niedługo będzie trzecim podmiotem w Zjednoczonej Prawicy – powiedział „Super Expressowi” poseł Kamil Bortniczuk. Obecnie trwają negocjacje o stanowiska dla członków partii.

Na Nowogrodzkiej w tej sprawie zjawiło się sporo osób z Partii Republikańskiej, zwanej potocznie „replikanami”. Wraz z liderem, Adamem Bielanem, obecni byli: Kamil Bortniczuk, Jacek Żalek i Michał Cieślak.

CZYTAJ TEŻ: Gowin i Porozumienie zastąpione przez inną „wolnościową” satelitę? Powstaje ugrupowanie „Republikanie”, wychwala je Karnowski. Bielan też będzie popierał, ale się nie cieszył?

– Było to kolejne z wielu spotkań, zdaje się, że jedno z ostatnich. Obie strony zmierzają do tego, żeby możliwie szybko, najlepiej jeszcze przed przyszłotygodniowym posiedzeniem Sejmu, podpisać umowę koalicyjną. Rozmowy są toczone w bardzo dobrej, przyjaznej atmosferze, co dobrze zwiastuje przyszłości koalicji – powiedział Bortniczuk.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net