Romans Billa Gatesa z pracownicą Microsoftu. „Doszło do takiej sytuacji”

Bill Gates znalazł się na celowniku mediów ze względu na niedawno ogłoszone zakończenie związku ze swoją żoną Melindą. Jak niedawno informował „The Wall Street Journal”, rozwód wyszedł z inicjatywy kobiety. Teraz gazeta informuje o romansie miliardera z pracownicą z jego korporacji.

W 2019 roku Microsoft wszczął dochodzenie w sprawie domniemanych relacji seksualnych Billa Gatesa z pracownicą korporacji. Kobieta twierdzi, że sprawa ciągnęła się latami. WSJ pisze, że według części rady dyrektorów, Gates powinien z niej odejść.

Twórca korporacji odszedł z niej w marcu 2020 roku, choć twierdził, że powodem jest chęć „skupienia się na priorytetach filantropijnych”. Dochodzenie wówczas nie było jeszcze zakończone.

– Microsoft otrzymał list dotyczący tej sprawy w połowie 2019 r., opisujący, jak Bill Gates próbował zainicjować intymną relację z pracownicą firmy w 2000 r. – oświadczyła firma w odpowiedzi na pytania „Business Insider’a”. Rada Dyrektorów wówczas zadecydowała o wszczęciu dochodzenia. Pracownica miała zaś otrzymać od korporacji „rozległe wsparcie”.

Przedstawiciele Billa Gatesa twierdzą, że jego decyzja o odejściu z rady dyrektorów nie ma nic wspólnego z dochodzeniem. Przyznali jednak, że „niemal 20 lat temu doszło do takiej sytuacji”, jednak „zakończyła się przyjaźnie”.

Wcześniej w temacie romansów Gatesa pojawiły się informacje w „New York Times”. Według tej redakcji, miliarder miał nawiązywać relacje seksualne z wieloma kobietami nie tylko z Microsoftu, ale także z fundacji Billa i Melindy Gatesów. NYT twierdzi, że miliarder był „lekceważący” wobec swojej żony podczas spotkań w korporacji.

businessinsider.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.