Rosja: Szokujący wpis ministra Szojgu

Na portalu Twitter pojawił się wpis pełen agresji wobec Polski. Zdanie podpisane jest imieniem i nazwiskiem rosyjskiego ministra obrony Siergieja Szojgu. Rząd Rosji nie komentuje sprawy.

„Rajd przez Polskę trzeba zrobić czołgami. Nocne Wilki – życzę wam powodzenia” – wiadomość o takiej treści opublikowała w piątek osoba posługująca się kontem zarejestrowanym jako Siergiej Szojgu. Do dziś nie wiadomo czy jest to prawdziwy profil rosyjskiego ministra, nikt z władz tego kraju nie wypowiedział się w temacie wpisu. Profil obserwowany jest przez 15 tysięcy osób i uchodzi za nieoficjalny blog Szojgu.

Polskie MSZ odmówiło ostatecznie przejazdu przez kraj rosyjskiej grupy motocyklistów Nocne Wilki. Przyczyną decyzji są przesłanki formalne, a konkretnie brak możliwości zabezpieczenia całego rajdu. MSZ Rosji wyraziło protest i ubolewanie w związku z decyzją Polski, do której zresztą Nocne Wilki nie zamierzają się dostosować. – Dojedziemy do Berlina tak samo, jak nasi dziadowie dotarli tam wyzwalając Europę – zapowiedział przywódca grupy, Aleksandr Załdostanow.

Mgot/pch24, rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net