21 czerwca 2024
Wiadomości

Ruch JOW o współpracy z Kukizem

Ruch obywatelski na rzecz JOW zaprzecza medialnym spekulacjom dotyczących czynnej współpracy politycznej z Pawłem Kukizem. Relacja między wspomnianym ruchem a znanym muzykiem znajduje porozumienie tylko w kwestii wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych.

W celu pełnego wyjaśnienia zostało wystosowane oficjalne oświadczenie, w którym przedstawiciele tej organizacji zaznaczają, że „nie są zaangażowani w tworzenie bloku politycznego z partiami i organizacjami o różnych celach politycznych, które współtworzą inicjatywę Ruch Kukiza”.

Wątpliwości co do współpracy tylko w tym jednym aspekcie budzi sam wpis Pawła Kukiza zamieszczony kilka dni temu na Facebooku. „Jesteśmy przekonani, iż w wielu z tych komitetów [referendalnych – przyp. red.] działają ludzie na tyle transparentni, etyczni i prawi, że wkrótce będziemy mogli zaproponować im miejsca na naszych obywatelskich listach wyborczych do Sejmu Rzeczpospolitej” pisał muzyk.

Szmar/interia.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net