Rusza proces brytyjskiego gangu Arshida Hussaina

foto: FreeImages
foto: FreeImages

W Sheffield rozpoczął się proces gangu seksualnego, składającego się z dwóch Angielek i pięciu mężczyzn z Bliskiego Wschodu. Grupa przez lata brutalnie zmuszała młode, nawet jedenastoletnie dziewczyny, do prostytucji.

Sprawa dotyczy lat 1987 – 2003 i obejmuje łącznie 51 przestępstw seksualnych przeciwko nieletnim. Mieszkanki Wielkiej Brytanii, Karen MacGregor i Shelley Davies, zostały oskarżone o stręczycielstwo. Kobiety upijały swoje ofiary wódką, a następnie sprzedawały arabskiemu gangowi, który tworzyli: Arshid Hussain, Qurban Ali, Majid Bostan, Sajid Bostan oraz Basharat Hussain. Angielki przetrzymywały również dziewczęta pod przymusem. Trzy z dwunastu przesłuchanych ofiar, były w tamtym okresie podopiecznymi domów opieki społecznej. Jedna z poszkodowanych, obecnie 33-letnia kobieta, od 17 roku życia przez dwa lata była przetrzymywana wraz z innymi nastolatkami, w domu w rejonie Masborough. Tam bito ją przy użyciu m. in. kija do bilarda.

Dziewczęta były upijane i narkotyzowane, a następnie wykorzystywane seksualnie przez wielu mężczyzn. Jeden z nich został rozpoznany jako członek parlamentu lub radny z Rotherham. Istnieją podejrzenia, że mógł być spokrewniony z oskarżonymi. Najmłodsza ofiara została przymuszona do prostytucji po raz pierwszy w wieku 11 lat. W czasie procesu zeznała, że miała uprawiać seks nawet z trzema mężczyznami w ciągu jednego dnia.

Główną rolę w grupie przestępczej miał odgrywać Arshid Hussain, znany jako „Szalony Arsh”. Jedna z ofiar twierdzi, że miał najpierw zaspakajać swoje potrzeby, a później sprzedawać dziewczęta jako prostytutki lub przekazywać je swoim braciom, bądź ich kolegom. – Dziewczynka była bita, wiązana, na jej ciele gaszono papierosy. Padła również ofiarą gwałtów zbiorowych. W czasie gdy mieszkała w domu opieki społecznej, do tych aktów przemocy dochodziło regularnie. Gdy informowała personel placówki o tym, co się stało, była ignorowana. Opiekunowie twierdzili, że kłamie, żeby wytłumaczyć się z ucieczek – mówi o przypadku najmłodszej z ofiar prokurator prowadząca sprawę.

Maj/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.