Rząd planuje zakup 3 mln szczepionek. „Pandemia grypy”

Łącznie trzy miliony szczepionek ma zakupić rząd w Warszawie. Jak poinformował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, wkrótce połowa tej ilości trafi do Polski. Oprócz tego w planach jest zakup drugiej połowy.

– Wiemy, jak jest to ważne w tym okresie jesiennym, kiedy może się pojawić pandemia grypy. Chcemy, żeby szczególnie grupy ryzyka, czyli personel medyczny, osoby po 65. roku życia, pensjonariusze DPS-ów byli objęci tą szczepionką – powiedział wiceminister Kraska.

– Ta decyzja będzie podjęta pod koniec sierpnia, tydzień czy dwa przed rozpoczęciem roku szkolnego – dodał zapytany o to, czy szczepionki będą aplikowane na koszt podatnika.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Rząd planuje zakup 3 mln szczepionek. „Pandemia grypy”

  • 30 lipca 2020 o 18:35
    Permalink

    Niestety min. Szumowski, prof. medycyny oraz jego uczeni doradcy nie wiedzą, że grypa i koroawirus wzajemnie się wykluczją. Bardzo to łatwo sprawdzić patrząc na statystyki. Od marca gwałtownie zmalała w Polsce ilość zachorowań na grypę i jest mniejsza niż w ubiegłych latach. Poza tym, jest podejrzenie (opublikowano na ten temat artykuł naukowy), że masowe szczepienia na grypę w tzw. bogatych krajach Zachodu doprowadziło do tego, że ilość zgonów na COVID-19 jest w nich 10-20 razy większa niż w Polsce. W Polsce zmarło statystycznie ok. 50 osób na milion mieszkańców, podczas gdy we Włoszech i Wielkiej Brytanii, gdzie stosowano masowe szczepienia na grypę, ponad 600 na milion, a w Beligii ponad 800 na milion. To wszystko świadczy jedynie o „uczonej niewiedzy” naszego Ministerstwa Zdrowia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.