Rząd w Warszawie nie poprze dokumentu ONZ ws. migracji. Bosak: To nasz kolejny sukces w naciskaniu na obłęd polityki migracyjnej

Twitter Zuzanna Trela

TVP Info poinformowało, że „Polska nie przystąpi do paktu ONZ o migracji”. Krzysztof Bosak zauważa, że to już kolejne zwycięstwo polskiego społeczeństwa nad rządową polityką multikulti, którą określa mianem „obłędnej”.

Decyzję taką na antenie radiowej Jedynki przekazał Mariusz Błaszczak, minister obrony, potem została potwierdzona przez Kancelarię Premiera. – Rząd zdecydował, że Polska nie poprze Globalnego Porozumienia na rzecz bezpiecznej, uporządkowanej i legalnej migracji, zarówno podczas międzynarodowej konferencji w sprawie przyjęcia tego dokumentu zaplanowanej w Marrakeszu w dniach 10-11 grudnia 2018 r., jak i w trakcie późniejszego głosowania podczas Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych – poinformowano.

Na Twitterze informację podał poseł Dominik Tarczyński ze swoimi jak zawsze wiarygodnymi dodatkami. – Nakręciliście ludzi przeciwko PiS, kłamaliście w sprawie Marakeszu szukając paliwa politycznego, a ja spokojnie czekałem na decyzje o której wiedziałem, że będzie dobra dla Polski – napisał Tarczyński. Nie wiemy, o jakie „kłamstwa w sprawie Marakeszu” chodziło posłowi.

CZYTAJ TEŻ: Poseł PiS strzela focha i blokuje naszego dziennikarza na Twitterze. Chyba poszło o imigrantów

Krzysztof Bosak stwierdził, że „to już nasz trzeci sukces w naciskaniu na rząd aby odszedł od swej obłędnej polityki imigracyjnej”.

Warto mimo wszystko monitorować sytuację. Zarówno posłowie rządzącej partii socjalistów jak również organy medialne i trolle internetowe wmawiały, że nie istnieje masowa migracja do Polski. Tymczasem imigranci stanowią już 5 proc. całej populacji na terenie Polski.

Ponadto ledwie tydzień temu podczas debaty zorganizowanej przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przekonywano, że do 2050 roku Polska „powinna przyjąć 5 mln emigrantów zarobkowych, by utrzymać taką skalę wzrostu gospodarczego, jaka jest obecnie”.

tvp.info, dorzeczy.pl, twitter.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.