Rząd wprowadza restrykcje, z których Zachód się już wycofuje. Konfederacja stanowczo przeciwko totalitaryzmowi. „Spirala bezprawnych, absurdalnych ograniczeń” (WIDEO)

Przedstawiciele resortu zdrowia zapowiedzieli nowe obostrzenia, które w życie mają wejść w połowie miesiąca. Należą do nich zmniejszenie limitów w restauracjach, kinach, teatrach czy hotelach do 30 proc., zamknięcie dyskotek i klubów oraz lekcje zdalne dla uczniów w okresie świątecznym. Dodatkowo minister Niedzielski zapowiedział, że od 1 marca obowiązkowi szczepień podlegać będą medycy, nauczyciele i służby mundurowe. Konfederacja jest zdecydowanie przeciwna takim rozwiązaniom. – Rząd wprowadza inflację absurdalnych ograniczeń – stwierdzają przedstawiciele ugrupowania.

– Mamy kolejne uderzenia w biznes, który zdołał przetrwać lockdowny. Spirala różnego rodzaju ograniczeń formułowanych w bardzo dziwny sposób. (…) Rząd wprowadza inflację absurdalnych ograniczeń, które mają bezprawny charakter i będą miały zerowy wpływ na stan zdrowia publicznego w Polsce – stwierdził podczas konferencji poseł Krzysztof Bosak.

Z kolei poseł Jakub Kulesza zauważył, że „wiele z tych przepisów to będą przepisy martwe”. – Kto ostatnio był w restauracji to wie. Ja byłem ostatnio, sto procent wypełnienia, nikt nie zakładał maseczki, nikt nie wymagał paszportów covidowych. Rządzący są oderwani od rzeczywistości – podkreślił. Zwrócił także uwagę, że obok absurdalnych przepisów są także groźne zapowiedzi, jak wprowadzenie paszportów covidowych na wzór państw zachodnich, które same już się z tego wycofują. Przewodniczący Koła Konfederacji podał za przykład Portugalie i Szwajcarię. 

– Rząd w swoich nowych obostrzeniach jest nielogiczny. Z jednej strony wprowadza paszporty covidowe w barach, restauracjach, a z drugiej strony wprowadza przymus wykonania testu współdomownikom i podkreśla, że tam szczepienie nie zwalnia. Zrobimy co w naszej mocy, by znaleźć większość sejmową do powstrzymania tego szaleństwa, do obrony podstawowych praw obywatelskich – zapowiedział poseł Konfederacji.

Politycy wyrazili także swój stanowczy sprzeciw wobec przymusu szprycowania warunkowo jedynie dopuszczonym do obrotu preparatem, który to przymus ogłosił dla wybranych grup minister pandemii Adam Niedzielski. Podobny terror proponują w swojej ustawie przedstawiciele lewicy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net