5 grudnia 2023
Wiadomości

Rządowa telewizja wprost o polityce multikulti: Przybywają do nas imigranci, by stać się naszą integralną częścią

Twitter Zuzanna Trela

Portal rządowej telewizji wprost informuje o „sukcesie” polityki multikulti w kraju. Jak nadaje państwowa propaganda, obcokrajowcy w Polsce „zakładają rodziny, biznesy, stają się integralną częścią społeczeństwa”.

CZYTAJ TEŻ: Kolejny poseł PiS dostrzega problem imigracji! Interpelacja Barbary Buduli do premiera Morawieckiego

– Według danych Eurostatu w 2016 r. Polska była europejskim liderem pod względem liczby wiz długoterminowych oraz zezwoleń pobytowych dla cudzoziemców z państw trzecich spoza Unii Europejskiej, wydanych w związku z pracą. Czwarty rok z rzędu zajmujemy także drugie miejsce w Unii Europejskiej pod względem łącznej liczby wydanych wiz długoterminowych oraz zezwoleń pobytowych, wyprzedza nas tylko Wielka Brytania – czytamy na tvp.info w tekście „Tu zakładają rodziny i rozkręcają biznesy. Obcokrajowcy zakochani w Polsce”.

Portal państwowej telewizji przyznaje też, że ważne pozwolenia na pobyt w Polsce posiada 360 tys. obcokrajowców. Liczba ta wzrosła od 2016 roku o 150 tys. imigrantów.

Poza najpopularniejszym województwem mazowieckim (114 tys.), imigranci przybywają także chętnie do małopolskiego (34 tys.), dolnośląskiego (31 tys.) oraz wielkopolskiego (26 tys.).

Rządowa strona wraz ze swoimi grupami trollerskimi próbowała przekonywać, że Polska nie przyjmuje imigrantów. Pojawiły się nawet grafiki wskazujące, że napływ imigrantów to nie wina rządu, ale… arabskich linii lotniczych.

tvp.info, kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net