Rządowi eksperci się mylą? Dr Błochowiak: Minister Niedzielski może realizować interesy koncernu farmaceutycznego, wiemy to z historii (WIDEO)

Dr Mariusz Błochowiak, fizyk i współautor głośnej serii książek „Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy” był gościem w Korona TV, gdzie opowiadał o najnowszej części serii dotyczącej samych masek. Podzielił się również mocnymi uwagami na temat obecnych ekspertów rządu ds. Covid-19, ministra Adama Niedzielskiego oraz aparatu rządowej propagandy.

– Maski są skuteczne, czy nie? – zapytał prowadzący rozmowę w Korona TV Dominik Cwikła. – Nie, maski nie są skuteczne. Jeśli chodzi o wirusy układu oddechowego – bo to o tym mówimy dokładnie. Nie mówimy o bakteriach, tylko wirusach układu oddechowego, a koronawirus do nich należy. W przypadku takich wirusów maski nie są skuteczne. Jest to potwierdzone naukowo ponad wszelką wątpliwość ze względu na to, że zostały wielokrotnie zrobione tzw. randomizowane kontrolowane badania. Należą one do najbardziej wiarygodnych w medycynie opartej na dowodach – powiedział dr Mariusz Błochowiak.

Zapytany o to, skąd więc opinie rządowych ekspertów – którzy też przecież są lekarzami – zachwalających maski, dr Błochowiak odpowiedział, że „ci eksperci, którzy uważają, że maski są skuteczne, po prostu się mylą”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Wynika to głównie ze wspomnianej hierarchii dowodów naukowych albo hierarchii danych naukowych. To nie chodzi tylko o maseczki, ale o wszelkie interwencje i badania naukowe. Opinie ekspertów są w tej hierarchii zupełnie na dole. Opinia eksperta, wbrew temu, co większość ludzi sobie myśli, jest najmniej wiarygodna – podkreślił gość Korona TV.

W programie dr Mariusz Błochowiak zwrócił też uwagę na kwestię konfliktu interesów ekspertów rządu ds. Covid-19 oraz obecnego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który „może realizować” interesy znanego koncernu farmaceutycznego. Skrytykował też aparat rządowej propagandy, gdyż „w mediach publicznych się wszystko wycisza” i „nie ma tam żadnej krytyki, żadnego głosu odmiennego”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Rządowi eksperci się mylą? Dr Błochowiak: Minister Niedzielski może realizować interesy koncernu farmaceutycznego, wiemy to z historii (WIDEO)

  • Avatar
    10 kwietnia 2021 o 19:34
    Permalink

    Ile można jeszcze walkowac te „mazeczkiwe”, cuda i korupcja niszczyć ten świat. Wypowiedź, krótka, zwiezla i na temat.i po „cudzie i maseczkowym i igłowym”, „machy” , to czas, żeby opadły tym, którzy doprowadzili do zamknięcia świata i obecnej sytuacji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.