Rządowy doradca chce, by osoby niepoddające się eksperymentowi miały zakaz przemieszczania się i godzinę policyjną. Wcześniej prof. Parczewski mówił, że „noszenie masek na dworze jest bez sensu”

Prof. Miłosz Parczewski, członek Rady Medycznej i doradca premiera ws. COVID-19 w Radiu ZET zaproponował, by osoby, które nie przyjmują preparatu na SARS-CoV-2 – który według polskiego prawa jest eksperymentwm medyczn – miały obowiązującą godzinę policyjną oraz zakaz przemieszczania się między województwami.

– Godzinę policyjną, a nawet wprowadzenie zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić – powiedział w rozmowie z Radiem ZET prof. Miłosz Parczewski, główny lekarz ds. Covid-19 w zachodniopomorskiem i jeden z doradców premiera ds. pandemii.

Jak dodał, „nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych”. Przypominamy tutaj, że według oficjalnych komunikatów czy to rządu czy jego doradców, osoba „zaszczepiona”, tzn. która przyjęła preparat na SARS-CoV-2 jednego z wielkich zagranicznych koncernów farmaceutycznych, również może „zakażać innych” i sama zostać zarażona.

Prof. Parczewski widnieje jako jeden z wykładowców w JanssenTV – telewizją związaną z koncernem szczepionkowym Johnson&Johnson, który rywalizuje z Pfizerem o rynek unijny w kwestii tzw. szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2.

Miesiąc temu ten sam prof. Parczewski, który teraz przedstawia nie tylko absurdalne, ale przede wszystkim totalitarne propozycje, powiedział w RMF FM, że „noszenie masek na dworze jest bez sensu”. Może bez sensu jest utrzymywanie tzw. „ekspertów rządu” od tzw. pandemii?

Twitter / janssen.tv / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.