Rządowy ekspert przyznaje, że „noszenie masek na dworze jest bez sensu”. Prof. Simon już przekonuje, że maski „muszą z nami zostać”

Choć doradca premiera, prof. Miłosz Parczewski w RMF FM przyznał, że „noszenie masek na dworze jest bez sensu”, to jednak prof. Krzysztof Simon przekonuje nadal, że te powinny z nami zostać. Zdaniem kontrowersyjnego lekarza, ludzie na dworze cały czas rozmawiają, a wówczas ponoć łatwo o zakażenie.

– Jedyne badanie, które się pojawiło w ostatnim tygodniu i jest istotne epidemiologicznie to to, że na zewnątrz nie dochodzi do istotnej liczby zakażeń. Noszenie masek na dworze jest bez sensu – mówił w środę w RMF FM prof. Parczewski. To stwierdzenie rozjuszyło prof. Simona, który jest jednym z głównym orędowników wprowadzania i utrzymywania wszelkich restrykcji pod pretekstem tzw. pandemii.

– Ale kto ze sobą nie rozmawia na zewnątrz? (…) Ja na przykład rozmawiam, trzeba wymieniać różne rzeczy. Miłosz, z którym znamy się znakomicie, ma rację, do zakażenia nie dochodzi, gdy ktoś nie rozmawia, ale gdy ktoś dyskutuje, a większość ludzi jednak wymienia jakieś poglądy, to się zakaża – przekonywał prof. Simon w programie „Newsroom WP”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Jak dodał, „maseczki powinny zostać z nami do momentu, aż wyszczepimy całe społeczeństwo”. – Przy takim poziomie intelektualnym części społeczeństwa, walka z pandemią jest niezwykle trudna – rzucił jeszcze.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

6 thoughts on “Rządowy ekspert przyznaje, że „noszenie masek na dworze jest bez sensu”. Prof. Simon już przekonuje, że maski „muszą z nami zostać”

 • Avatar
  17 kwietnia 2021 o 14:30
  Permalink

  Ciesze sie ze nareszczie prawda wychodzi na swiatlo dzienne. Jak trzeba być bezdusznym, aby za większa sumę pieniędzy dołączać się do morderstwa!
  Ale kto jaka bronią wojuje od takiej ginie!
  Nie mam już respektu dla lekarzy , a tych doradców rzadu powinna spotkać surowa kara!!!! Ale zwyciężymy ! Bo budzimy się dzięki takim ratownikom ujawniającym prawdę . P.Bog pomoże Narodowi polskiemu bo kochamy P.Boga i jesteśmy ostatnim narodem jeszcze wierzącym .
  A tyrani rządowi zginą marnie, przyjdzie na nich czas. Dziś oni się śmieją , ake ten się śmieje który śmieje się na końcu .

  Odpowiedz
  • Avatar
   17 kwietnia 2021 o 14:37
   Permalink

   Świetnie ze poznajemy prawdę i Polacy się budzą . Zwyciężymy i P. Bog Polakom pomoże . A tyrani rządowi zginą marnie, przyjdzie na nich czas. Ten się śmieje , kto śmieje się na końcu !

   Odpowiedz
   • Avatar
    17 kwietnia 2021 o 14:45
    Permalink

    Ten Symon gazuje ludzi, to wspolczesny Hitler

    Odpowiedz
    • Avatar
     17 kwietnia 2021 o 17:14
     Permalink

     To ci co chca rozmawiac niech sobie zaloaza maski, na cholerę te dyskusje, ja gdy idę pustym chodnikiem zawsze ściągam maskę jeśli widzę że się ktoś zbliża to ja ściągam żeby nie prowokować zwłaszcza jeśli przechodzen też ma maskę. Z markami jest jak że znakami drogowymi niby trzeba przestrzegać bo jakiś sens jest ale jeśli ktoś logicznie myśli wie kiedy rzeczywiście należy zwolnić…

     Odpowiedz
 • Avatar
  17 kwietnia 2021 o 16:42
  Permalink

  Simon ty skurwielu wpadnij w moje ręce

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.