Rzecznik PiS emocjonalnie zaprzecza. Stery nad partią przejmuje Morawiecki?

„Super Express” informuje, że premier Mateusz Morawiecki przejmuje władzę w partii Prawo i Sprawiedliwość po tym, jak Jarosław Kaczyński zmagał się z chorobą. Rzecznik partii w emocjonalnym wpisie zaprzecza informacjom, zarzucając mediom chęć „skonfliktowania ich”.

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr/W. Kompała / KPRM, Flickr (kolaż)

– Jarosław Kaczyński zmaga się z groźną chorobą. Dlatego Morawiecki praktycznie rządzi PiS. Zawarł przy tym sojusz z trzema ważnymi politykami – informuje „Super Express”. Wielkim szokiem dla członków partii miało być spotkanie klubu. – Morawiecki po raz pierwszy zabrał głos na klubie i to przed prezesem. To był dla mnie szok. Widać, że Kaczyński oswaja nas przed przyszłą decyzją o jego następcy, którym będzie najpewniej Morawiecki – powiedział jeden z polityków partii.

Tabloid zauważa, że premier uzyskał już poparcie Joachima Brudzińskiego, Michała Dworczyka oraz Jacka Sasina. – I to daje Mateuszowi potężny oręż w walce z przeciwnikami w partii, głównie z Ziobrą i Szydło – komentuje rozmówca.

– Co za bzdury!!!!Nikt niczego nie przejmuje!!!! Przed Prezesem głos zabierali tez inni, co było rzeczą naturalną,wiedzieliśmy że Prezes dojedzie na klub później. Nie skonfliktujecie nas !!! – napisała rzecznik PiS, Beata Mazurek na Twitterze [pisownia oryg. – red. KR].

https://twitter.com/beatamk/status/1021636849943683168

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net