Są efekty rządów pod dyktando antysamochodowego lobby w Warszawie. Rowerzysta jedzie prosto na pasie do skrętu, wali w szybę samochodu i przejeżdża na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (WIDEO)

Choć nigdy wprost tego nie powiedziano, ratusz pod władzą Rafała Trzaskowskiego usilnie zwalcza kierowców, działając pod dyktando tzw. aktywistów miejskich, których wizja świata polega na uprzywilejowywaniu rowerzystów i pieszych, wbrew zdrowemu rozsądkowi. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak na mentalność ludzi wpływa taka polityka miejska.

Zdarzenie zostało nagrane z kamery samochodowej. Kierowca auta przejeżdżał z ulicy Powązkowskiej do ul. Dzikiej przez ul. Okopową w Warszawie.

Na nagraniu widać, jak jadący na rowerze mężczyzna, mimo zajmowania pasa do skrętu w prawo, pojechał prosto na skrzyżowaniu. A to dopiero początek.

Rowerzysta chciał wyprzedzić samochód, który znajdował się przed nim, z prawej strony. Ten jednak zwolnił, ponieważ przed nim hamowało inne auto.

Mężczyzna na rowerze, nie mogąc przejechać niezgodnie, z prawej strony, przejechał na lewą stronę auta, po czym walnął ręką w szybę od strony kierowcy, oburzony najwyraźniej, że kierowca nie zostawił mu miejsca, po czym rowerzysta zaczął się chwilę awanturować.

Po krótkiej kłótni, rowerzysta pojechał dalej. Kamera uchwyciła, jak przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle.

– Pasem do skrętu w prawo pojechał prosto, zaatakował innego kierowcę a na końcu przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym. Combo roku – podsumował w komentarzu jeden z internautów.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Są efekty rządów pod dyktando antysamochodowego lobby w Warszawie. Rowerzysta jedzie prosto na pasie do skrętu, wali w szybę samochodu i przejeżdża na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (WIDEO)

 • 9 października 2021 o 08:49
  Permalink

  Filmik wysłać na policję i żądać ukarania delikwenta.

  Odpowiedz
 • 9 października 2021 o 09:21
  Permalink

  Ogólnie rowerzyści powinni na każdej ścieżce rowerowej przeprowadzać rower a nie jeździć jak święte krowy . Chory przepis który umożliwia jazdę bez zatrzymywania się !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net