Salon w Łodzi deklaruje, że nie obsłuży osób „zaszczepionych”. Nie jest w tym pierwszy

Usilna propaganda i skandaliczne odbieranie wolności z powodu przekazu medialno-politycznego wywołuje coraz większy gniew w społeczeństwie. Ucierpią oczywiście zwykli ludzie, nie zaś bezpośrednio odpowiedzialni za ten stan. Jeden z łódzkich salonów piękności ogłosił, że nie będzie obsługiwał osób, które zaaplikowały sobie preparaty na koronawirusa, dopuszczone jedynie warunkowo do obrotu na terenie UE.

– Drogie klientki, informuję, że od 1 czerwca absolutnie nie obsługuję osób ZASZCZEPIONYCH. Zatajenie tego faktu może skutkować odpowiedzialnością karną na drodze cywilnej – napisano na profilu salonu piękności w Łodzi, który zacytował nczas.com. Jak zaznaczył portal, post nie jest już dostępny. Nie wiadomo, czy usunął go właściciel czy administracja Facebooka.

Portal zwraca uwagę, że to nie pierwszy taki przypadek w tej branży.

– Zarówno ja, jak i cała moja rodzina nie będziemy się szczepić! Salon (…) nie będzie przyjmował osób po szczepieniu na COVID! Nieważne jaka szczepionka. Uważamy, że powikłań jest więcej niż zachorowań na COVID i nie możemy brać za to odpowiedzialności – napisał niedawno profil innego salonu.

Naszym zdaniem każdy właściciel, wbrew obecnemu prawu stanowionemu, powinien móc stosować dowolną metodę wyboru klientów, ponieważ są to realnie umowy i dysponowanie swoim majątkiem. Oczywiście, o ile nie pobiera żadnych pieniędzy z budżetu. Wówczas powinien móc nie obsługiwać kogokolwiek: zaszczepionych, niezaszczepionych, czarnych, białych, żółtych, czerwonych, kobiet, mężczyzn, osób z chomikami. Jego sprawa i człowiek ma moralne prawo dokonywać takiego wyboru, przyjmując jednocześnie konsekwencje finansowe wynikające z popularności lub niepopularności swojej polityki biznesowej.

Natomiast pod żadnym pozorem państwo nie ma moralnego prawa, by komukolwiek ograniczać jakąkolwiek usługę. Niestety, socjaldemokracja – w imię fałszywej równości – nie pozwoli, by człowiek mógł dokonywać samodzielnie takich wyborów.

Szkoda tylko, że wojna przenosi się wewnątrz społeczeństwa, zamiast znaleźć się na linii ofiary-kaci, tj. społeczeństwo-rząd.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

18 thoughts on “Salon w Łodzi deklaruje, że nie obsłuży osób „zaszczepionych”. Nie jest w tym pierwszy

      • 9 czerwca 2021 o 16:20
        Permalink

        Super popieram chcą być krulika i doświadczalnymi niech sobie biorą. Niech się szykują na wiele dawek i swoje dzieci też. A do normalności już nigdy nie wrócą szkoda baranów. Ale też myślę że segregacja SS sanitarna to zły pomysł.

        Odpowiedz
      • 10 czerwca 2021 o 15:58
        Permalink

        Walnieci tak samo jak Ci po tej drugiej stronie barykady. Upadek Społeczeństwa nieunikniony 🙄

        Odpowiedz
    • 9 czerwca 2021 o 14:30
      Permalink

      Jestem facetem który propozycje wizyty w salonie piękności uznałby za obrazę ;) a po takiej informacji chętnie bym się zapisał…

      Odpowiedz
    • 9 czerwca 2021 o 16:01
      Permalink

      Brawo, super wiadomosc, czekam na wiecej takich propozycji!

      Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 14:02
    Permalink

    I to są właśnie te bzdury, które wypisują na internecie! ,, NIE OBSŁUŻĄ OSÓB ZASZCZEPIONYCH” 😅😅😅
    A niby skąd będą wiedzieli, kto się zaszczepił, a kto nie?
    Żenada… 😡

    Odpowiedz
    • 9 czerwca 2021 o 14:29
      Permalink

      To nie jest istotne istotny jest przekaz… Skoro są firmy odmawiające obsługi w jedną stronę powinna być możliwa i druga. Takie zachowanie hamuje nagonkę na niezaszczepionych i mówi coś w rodzaju sprawdzam. Bo kłamstwo powtarzane wystarczająco długo staje się prawdą!

      Odpowiedz
      • 9 czerwca 2021 o 14:59
        Permalink

        Kłamstwo nievstaje się prawdą,lecz niektóre słabe mózgi,za taką je zaczynają uważać.

        Odpowiedz
      • 9 czerwca 2021 o 15:13
        Permalink

        Skąd będą wiedzieć kto się niezaszczepił? Z tego samego źródła……

        Odpowiedz
    • 9 czerwca 2021 o 16:05
      Permalink

      Najważniejsze jest, żeby człowiek sam dokonywał wyboru, a nie autosugestia i niekompetentne osoby, które tworząc prawo-bezprawia, tylko na swoje potrzeby, łamie podstawowe prawa wolnych ludzi.dooyszczahac się tym samym upubluczniania i łamie etykę prywatności pomiędzy lekarzem i pacjentem.

      Odpowiedz
  • 10 czerwca 2021 o 00:27
    Permalink

    Brawo popieram ,niech żul z nowogrodzkiej i spółka wiedzą ze jest nas miliony

    Odpowiedz
  • 15 czerwca 2021 o 14:09
    Permalink

    Bardzo profesjonalny kolaż. Prawie tak jak cała ta strona i oświecone poglądy autora. Jak jesteście takimi dobrymi chrześcijanami, to proponuję udać się na wolontariat do szpitali, by wspomóc lekarzy w walce o życie „statystów”, którzy w wyniku koronawirusa nie są w stanie samodzielnie oddychać. Ale nie, łatwiej siedzieć w piwnicy i prowadzić wojnę w internecie i na facebooku. I o co właściwie walczycie? Żeby maseczek nie nosić? Aż tak wam przeszkadza noszenie maseczki przez 20 minut w sklepie? Taki wielki to wysiłek siedzieć w domu na dupie? Jak jesteście tacy inteligentni, to wyjaśnijcie mi jakim cudem możliwy jest ogólnoświatowy spisek, skoro w innych przypadkach rządzący nie są w stanie się dogadać ani na poziomie ogólnokrajowym, ani europejskim. Ale tak, spisek obejmujący cały świat brzmi wiarygodnie. W tym konkurujące ze sobą koncerny farmaceutyczne, które nagle współpracują. A do szczepień co macie, jak się nie chcecie to się nie szczepcie. Czemu innym chcecie narzucić własne poglądy? Mam nadzieję, że mimo to nie zachorujecie, bo nieładnie życzyć komuś choroby. Co się zaś tyczy wybiórczego wpuszczania klientów, to może to tak samo dotknąć „ultrakatoli”. Zajmijcie się czymś pożytecznym i twórczym, zamiast marnować czas na taplanie się we własnym sosie, szukaniem akceptacji w kręgach „współwyznawców”. Macie jedno życie i chcecie je zmarnować na internetowe krucjaty?

    Odpowiedz
  • 16 czerwca 2021 o 14:40
    Permalink

    To znaczy że tam na bakier z higieną musi być w tym salonie skoro NOPów nie idzie rozróżnić od skutków usług w tym salonie.

    Odpowiedz