Seks na żywo w teatrze. Będzie protest

foto:  Citizengo.org
foto: Citizengo.org

Zapowiedzi spektaklu „Śmierć i dziewczyna” w reżyserii Eweliny Marciniak budzą obrzydzenie. Na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu ma odbyć się seks na żywo z udziałem czeskich aktorów porno. Krucjata Różańcowa zapowiada protest przed budynkiem teatru. Jego uczestnicy będą brali w nim udział z różańcami w rękach.

Teatr Polski, zapowiadając premierę, podkreślał, że spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych. Sam plakat reklamujący spektakl ocenzurował Facebook. Bilety na listopadowe spektakle już zostały sprzedane.

„Wzywamy mężczyzn z Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę oraz tych wszystkich innych, którzy w Boga wierzą! Nie pozwolimy, by premiera tego sadomasochistycznego paskudztwa zaśmieciła ziemię polską i skalała królestwo Najświętszej Maryi Panny” – pisze Jadwiga Lepiesza z Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. – „To nie tylko łamanie prawa, konstytucji ale świadome profanowanie święta Królowej Polski. W tym dniu jest bowiem święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Nie pozwolimy na tę profanację i bolszewicką hucpę w Teatrze Polskim” – piszą organizatorzy protestu.

Także były minister kultury, Kazimierz Ujazdowski, jest tego zdania. – Ten spektakl to barbarzyństwo nie liczące się z intymnością i godnością człowieka, a nie sztuka – powiedział dla polskatimes.pl polityk PiS-u. – Mamy nowy rząd, nowego ministra kultury i dziedzictwa narodowego nie po to by z naszych pieniędzy były propagowane treści wrogie naszej kulturze i dziedzictwu narodowemu – powiedziała Jadwiga Kulesza.

Z kolei prof. Gliński nie chce komentować całego zamieszania. – Teraz należy się skupić na przejęciu ministerstwa i na ważnych dla państwach projektach – skomentował krótko wicepremier w rozmowie z portalem gazetawroclawska.pl. Minister kultury dodaje że żaden list jeszcze do niego nie dotarł.

Zachęcamy do składania podpisów po protestem na stronie CitizenGO.

Podo/polskatimes.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net