Siarka o aferze z kupnem domu przez byłego dyrektora Lasów Państwowych: Odwołanie nie ma związku z kupnem nieruchomości, było zgodne z prawem

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Pełnomocnik Rządu ds. Leśnictwa i Łowiectwa Edward Siarka poinformował, że odwołanie z funkcji Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego „nie było powiązane ze sprawą zakupu nieruchomości od Lasów Państwowych z bonifikatą”, gdyż kupno było „zgodne z prawem”.

Na początku miesiąca „Onet” poinformował, że za 110-metrowy dom wart niemal 190 tys. zł zapłacił jedynie 9,4 tys. zł. Zaraz potem przepisał własność na swojego syna.

Dwa dni temu portal poinformował, że Konieczny zostanie usunięty ze stanowiska. Byłaby to wówczas śmiesznie niska „kara” za swoje działanie. Jak jednak teraz poinformował Edward Siarka z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, zakup z 95-proc. bonifikatą domu od instytucji państwowej, której jest się dyrektorem, nie jest niczym złym ani niezgodnym z prawem.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– W związku z nieprawdziwymi informacjami nt. odwołania Dyrektora Generalnego @LPanstwowe Andrzeja Koniecznego, informuję, że decyzja ta nie była powiązana ze sprawą zakupu nieruchomości od Lasów Państwowych z bonifikatą. Dyrektor nabył nieruchomość zgodnie z prawem – napisał na Twitterze Siarka.

– W ogóle dom 110m2 za 190 tys. to dość niska cena jak na obecne warunki. Do tego gigarabat i de facto dom dla synka za 10 tys. zł. Ale to jest zgodne z prawem. A wy polaki-cebulaki głosujcie na nas i błagajcie o kredyt na 40m2 klikę z kredytem w wysokości 500-800 tys. zł – skomentował założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.