Niewolnice na sprzedaż w Internecie

foto: Pixabay
foto: Pixabay

Coraz częściej w sieci można natrafić na ogłoszenia zachęcające do kupna kobiet. Członkowie Państwa Islamskiego bez skrępowania oferują niewolnice seksualne w Internecie.

„Ona jest na sprzedaż”, „Do wszystkich braci myślących o kupnie niewolnicy, ta kosztuje 8 tys. dolarów” i „Kolejna niewolnica, także za 8 tys. dolarów. Tak, czy nie? ” – ogłoszenia o tej treści zamieszczał m.in. na Facebooku jeden z bandytów z Państwa Islamskiego. Ewentualni kupcy mogli obejrzeć „towar” na fotografii. Młode, na oko osiemnastoletnie kobiety zostały wystawione na sprzedaż. Chętnych było wielu, pod zdjęciami toczyły się swoiste targi. Oceniano wygląd kobiet, pytano m.in., czemu jedna z nich nie nosi chusty i czy posiada jakieś „specjalne umiejętności”. „Nie mają. Wysoka cena wynika z dużego popytu” – tłumaczył handlarz niewolnicami.

Mężczyzna, który zamieszczał ogłoszenia, to Abu Assad Almani – znany dżihadysta, posiadający niemiecki paszport. Portal almasdarnews.com sugeruje, iż sprzedawane kobiety to jazydki. Przy fotografii jednej z niewolnic pojawiają się słowa: „Sugeruję wam wziąć ślub a potem przyjechać do dawlah” (chodzi o terytorium Państwa Islamskiego), co wskazuje, że oferta przeznaczona jest dla dżihadystów spoza terenów IS.

foto: twitter.com/Ezidi2
foto: twitter.com/Ezidi2

MGOT/tvn24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net