„Siewcy strachu”. Doradca prezydenta Jerzy Milewski ujawnia: Dominował pogląd, że trzeba Polaków nastraszyć (WIDEO)

Doradca prezydenta oraz ekspert rynku medycznego i farmaceutycznego Jerzy Milewski w programie „Lustra” w TVP 3 Poznań powiedział, że „wśród najważniejszych decydentów dominował pogląd, że Polaków trzeba nastraszyć”. Osoby te do dnia dzisiejszego dominują w mediach. Zaznaczył również, że może „kiedyś” podać nazwiska wszystkich „siewców strachu”, które uważały, że taka polityka to dobry pomysł.

– Miałem szczęście, nieszczęście być od początku blisko tego procesu. Do dziś nie mogę przełknąć tego, że wśród najważniejszych decydentów dominował pogląd, że Polaków trzeba nastraszyć – wyznał Jerzy Milewski, ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego.

– Ich trzeba nastraszyć, żeby słuchali się decyzji administracji państwowej dla swojego dobra. Ja mogę oczywiście wymienić kiedyś nazwiska tych ludzi. Ale bardziej absurdalnej rzeczy to trudno sobie wyobrazić – dodał Milewski.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Przypomniał również, że „strach jest zabójcą”. – Ci siewcy strachu do dzisiaj dominują w mediach i straszą Polaków. Więc ja się nie dziwię, że nawet, jeśli minister się wycofuje z tych absurdalnych swoich wcześniejszych działań, to ludzie są nieufni albo nie dowierzają i nie korzystają w pełni – mówił dalej Jerzy Milewski, doradca prezydenta.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.