Skandal na UW. Chcą usunąć studenta-narodowca za poglądy polityczne. Jest pismo od rzecznika dyscyplinarnego

Członek Ruchu Narodowego i student Uniwersytetu Warszawskiego Konrad Smuniewski stanie wkrótce przed rzecznikiem dyscyplinarnym UW. Ten wnioskuje o usunięcie go z uczelni z powodów politycznych. Sam Smuniewski zwraca uwagę na bezczelny i ogromny relatywizm, jakim wykazuje się uczelnia w jego sprawie.

Jak napisał Smuniewski, otrzymał pismo od rzecznika dyscyplinarnego UW, który „domaga się usunięcia mnie z uczelni”.

– Prawie wszystko na podstawie moich politycznych wyoowiedzi i bardzo naciąganych wniosków. http://M.in . do wezwania prawicy do marszu przez instytucje. Inny z powodów to np. stwierdzenie faktu, że prawica czesto nie jest dopuszczana do debaty lub są organizowne debaty pod tezę. W gablotach koło wejścia wiszą plakaty skrajnej lewicy, co po prostu napisałem – napisał na Twitterze Konrad Smuniewski.

– Dodatkowe zarzuty to, co prawda wulgarna (przyznaję) ale krytyka środowisk skrajnej lewicy i LGBT, które ograniczają debatę i naukę na Zachodzie. Tak, skrytykowałem też – bez nazwisk – niektórych polskich profesorów, którzy nie robią nauki i na doktoraty biorą po linii poglądów. To test dla UW. Bo jak mówił jeden z profesorów: z prawicowej uczelni wylecisz za słabe oceny, z lewicowej za poglądy – podsumował Smuniewski.

Z dokumentów, które udostępnił naszej redakcji jasno wynika, że „zarzuty” są stricte polityczne. Jeden z nich to udział w manifestacji przed bramą UW pod hasłem „Uniwersytety wolne od marksizmu”. Wymienia się – w formie zarzutu – słowa „śmierć wrogom ojczyzny” czy stwierdzenie, że lewica nie chce pluralizmu.

Jeszcze innym zarzutem jest post na Facebooku. Informował w nim o… donosie Jakuba Pietrzaka z UW oraz o tym, że wówczas ponownie złożono na niego donos.

– W mojej sprawie zeznawała studentka, która wezwanie do debaty potraktowała jako atak na jej osobę. Zaproponowałem debatę, ponieważ sama wykorzystywała konta wydziału UW do ataków na mnie i poglądy, które reprezentuje, co stanowi złamanie regulaminu – wyjaśnia Smuniewski.

UW jest obecnie finansowany z naszych podatków.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net