5 grudnia 2023
Wiadomości

Skandaliczna decyzja Watykanu. Franciszek wprowadza paszport covidowy na terenie państwa kościelnego

Franciszek podpisał dekret wskazujący, kto może wejść na teren Watykanu. Znajduje się w nim zapis o konieczności posiadania paszportu covidowego.

Dekret obowiązywać będzie od 1 października. Aby wejść na teren Watykanu, trzeba będzie mieć „zieloną przepustkę COVID”, czyli paszport covidowy. Poinformowała o tym dziennikarka „The Epoch Times” Bree A Dail.

Choć Franciszek wpisywał się w narrację strachu o śmiertelnej pandemii zabójczego koronawirusa i zachęcał do przyjmowania eksperymentalnego preparatu, to decyzja o zakazie wstępu na teren państwa kościelnego bez paszportu covidowego jest szokująca.

– Pandemia nie tylko zubożyła rodzinę ludzką o wiele istnień, z których każde było cenne i niepowtarzalne, ale także zasiała wielkie spustoszenie i zwiększyła napięcia – przekonywał niedawno Franciszek. – Pewne sytuacje kryzysu środowiska, niestety pogłębione przez pandemię mogą i powinny doprowadzić do zdecydowanego wzięcia na siebie odpowiedzialności, przede wszystkim ze strony rządzących na najwyższym szczeblu, a potem stopniowo na pośrednich poziomach i w całym społeczeństwie – mówił.

dorzeczy.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

2 komentarze do “Skandaliczna decyzja Watykanu. Franciszek wprowadza paszport covidowy na terenie państwa kościelnego

  • Alfons Wywłoki Babilońskiej na tronie Piotrowym tai swoje intencje jedynie już na poziomie doboru słów, gdyż pod pięknie brzmiącym frazesem ukrywa się nawoływanie do wzięcia nas za mordy („Pewne sytuacje kryzysu środowiska, niestety pogłębione przez pandemię mogą i powinny doprowadzić do zdecydowanego wzięcia na siebie odpowiedzialności, przede wszystkim ze strony rządzących na najwyższym szczeblu […]”).

    To, co ten człowiek wyczynia, pokazuje jasno, że katolicyzm jest jedyną prawdziwą drogą, bo przecież Lucyfer, atakując grób św. Piotra i chcąc go sprofanować, tylko potwierdza, iż jest to miejsce przenajświętsze. Bo przecież nie atakuje np. katedry św. Pawła w Londynie. Tam nie musi niczego atakować, tam wszak zasiada od samego początku.

    Odpowiedz
  • Cały KK. Od wieków jest z tego znany. Tylko niestety, lubią fałszować swoje poczynania i katolskie drągale za np 100 lat, będą wybielać Franciszka, że tak naprawdę, to KK nigdy nie optował za segregacją sanitarną, tak jak nie popełniał zamordystycznych czynów e przeszłości, co nie katolskie głąby?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net