Skandaliczny wpis JKM! Twierdzi, że papież „wykańcza Kościół” i złorzeczy Franciszkowi

Janusz Korwin-Mikke napisał na swoim Facebooku, że jest deistą, „wierzy w to, że tego heretyka [papieża Franciszka – red.] spotka zasłużona kara” i „ma nadzieję, że już niedługo – i to z ręki człowieka”.

Złorzeczenie padło przy okazji krytyki demokracji oraz przypomnieniu tego, że „nieprzyjemne sprawy załatwia się w wakacje”. Wieszczy przy tym, że papież „wykańcza Kościół”. – JE Włodzimierz Putin podniósł VAT do niebotycznej wysokości (19%) i wiek emerytalny (do 65 roku), WCzc.Jarosław Kaczyński zmienił ordynację do PE i wyrzucił I Prezeskę SN, a JŚw. Franciszek I postanowił ostatecznie wykończyć Kościół Rzymsko-katolicki publikując Katechizm z zakazem kary śmierci – napisał na Facebooku Janusz Korwin-Mikke.

– Jako deista wierzę w Boga – i w to, że tego heretyka spotka zasłużona kara. Mam nadzieję, że już niedługo – i to z ręki człowieka – dodał polityk.

W d***kracji nieprzyjemne sprawy załatwia się w wakacje, kiedy L*d jest zajęty plażowaniem. JE Włodzimierz Putin…

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke Niedziela, 5 sierpnia 2018

Jak zawsze, czekamy na zapewnienia działaczy jego kolejnej partii, że wcale nie miał na myśli tego, co napisał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.