Skontrolowano mieszkanie wynajmowane przez Ukraińców. Znaleziono narkotyki, m.in. ecstasy i dużo gotówki

Funkcjonariusze skarbówki skontrolowali mieszkanie wynajmowane przez Ukraińców we Wrocławiu. Na miejscu znaleziono susz roślinny i tabletki ecstasy w dużych ilościach oraz kilkanaście tysięcy zł w gotówce. Jeden z Ukraińców został zatrzymany.

Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) otrzymali informację o możliwym przetrzymywaniu w jednym z mieszkań we Wrocławiu środków odurzających. Ci udali się na miejsce w celu sprawdzenia doniesienia.

Okazało się, że wskazane mieszkanie wynajmują Ukraińcy. Obecny był tylko jeden z nich.

Po przeszukaniu mieszkania odnaleziono 152 g suszu roślinnego, 560 tabletek ecstasy oraz 13 tys. zł w gotówce.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

– Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji zatrzymali jedną z trzech osób i doprowadzili na posterunek policji. Tam przesłuchali doprowadzonego i przeprowadzili test na obecność narkotyków – podała KAS w komunikacie.

Za posiadanie dużej ilości narkotyków Ukraińcowi grozi od jednego do 10 lat więzienia.

Portal kresy.pl przypomina, że to tylko jeden z wielu przypadków znacznego łamania prawa przez imigrantów w Polsce. O podobnych doniesieniach czytamy już niemal codziennie.

W działalności kryminalnej w Polsce zdają się w ostatnich dniach przodować Gruzini i Ukraińcy. Weryfikacja na dłuższą metę może być ciężka, ponieważ ostatnio słyszeliśmy o przypadku ukrycia tożsamości narodowej sprawcy z Ukrainy przez policję. Chodzi o poważną sprawę, ponieważ o dźgnięcie Polaka nożem. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

kresy.pl / kontrrewolucja.net

fot. Krajowa Administracja Skarbowa

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net