Śledztwo w organizacji Planned Parenthood

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Planned Parenthood, ogólnoświatowy potentat aborcyjny o statusie organizacji non-profit, będzie poddany dokładnej kontroli. Przyczyniło się do tego nagranie, w którym dyrektor placówki w Kalifornii przyznał się do handlu organami zabitych nienarodzonych dzieci. Kontrola ma odbyć się w 5 stanach USA.

Kongresmeni jednomyślnie ustalili, że będą badać metody praktykowane przez Planned Parenthood. Kontrole odbędą się w Ohio, Luizjanie, Georgii, Teksasie i Indianie. Szczególnie zaangażowani  w całą sprawę byli lokalni politycy. Dochodzenie rozpocznie się od Luizjany, co zapowiedział gubernator Bobby Jindal. Ogłosił również powstrzymanie budowy wielkiego ośrodka PP w Nowym Orleanie.

Śledztwo Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej zlecił również gubernator Teksasu, Greg Abbot. Jego następca również angażuję się w tę  sprawę. Natomiast Departament Zdrowia Komunalnego i Departament Zdrowia Publicznego, na polecenie gubernatora, Nathana Deala, zbada całą sprawę w Georgii. Z kolei w stanie Ohio sprawę rozpatrzy Prokurator Generalny Mike, DeWine

Jak w pozostały  stanach, w Indianie również zostanie zbadane, czy rzeczywiście doszło do handlu organami zamordowanych dzieci. Mike Pence, gubernator Indiany, wysłał już w tej sprawie pisma do prokuratury oraz wydał odpowiednie zlecenia odpowiedniemu urzędowi.

Joan/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net