Słowenia. Bez paszportu covidowego nie można zatankować samochodu. Mieszkańcy przeciwko sanitarnemu totalitaryzmowi (WIDEO)

Większość dostawców benzyny w Słowenii – włącznie z największą firmą, Petrolem – wprowadziła ograniczenia pod pretekstem tzw. pandemii. Osoby nie posiadające paszportu covidowego nie mogą zakupić na stacji paliwa.

Z przepisów wyłączeni są jedynie kierowcy transportu międzynarodowego. Tłumaczone jest to wzrostem pozytywnych wyników na koronawirusa, który wynosi ponad tysiąc (sic!).

Przeciwko totalitaryzmowi sanitarnemu w Słowenii odbywają się protesty, na które przybywa kilka tysięcy osób. Są pacyfikowani przez rządowe siły porządkowe. W użyciu był m.in. gaz łzawiący oraz armatki wodne.

Obecnie bez paszportów covidowych na Słowenii jest się pozbawionym wszelkich praw i wolności. Rząd zakazuje korzystania z wielu usług oraz wykonywać wielu zawodów. Zakazane jest nawet korzystanie z pomocy lekarskiej, za wyjątkiem „najpoważniejszych” przypadków.

Jeśli ktoś nie ma paszportu covidowego, może użyć negatywnego testu na obecność koronawirusa z najdalej tygodnia lub dowód wyzdrowienia nie starszy, niż 180 dni.

W przypadku sklepów, bez paszportu covidowego wstęp jest legalny tylko do sklepów spożywczych oraz do aptek poza centrami handlowymi.

chnnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net