Śmierć 30-latki w szpitalu w Pszczynie. Są wyniki kontroli NFZ i „wypada ona kiepsko dla zespołu, który tam pracował”. Lekarze mają zawieszone kontrakty

– Jest wynik kontroli NFZ w szpitalu w Pszczynie. Niestety wypada on kiepsko dla zespołu, który tam pracował. Były to błędne decyzje, które niestety się zdarzają – powiedział Adam Niedzielski i zapowiedział, że wkrótce przedstawione zostaną szczegóły raportu.

Chodzi o śmierć 30-letniej kobiety w szpitalu w Pszczynie, z której skrajna lewica kłamliwie stworzyła historię „ofiary zakazu” mordowania dzieci. Kobiecie odeszły wody płodowe w 22 tygodniu ciąży. Wielkie media twierdzą, że wcześniej miały być stwierdzone wady rozwojowe dziecka, choć nie poinformowano, czy miało to jakikolwiek wpływ na samą ciążę. Kobieta zmarła z powodu wstrząsu septycznego.

Według rodziny zmarłej, lekarze zbyt długo zwlekali z zamordowaniem dziecka, co miało przyczynić się do śmierci kobiety. 2 listopada NFZ rozpoczął kontrolę szpitala. Sprawdzono, czy pacjentki na oddziale ginekologiczno-położniczym mają zapewnianą właściwą opiekę.

– Niestety wypada to kiepsko dla zespołu, który tam pracował. Były to błędne decyzje, które niestety się zdarzają – powiedział Adam Niedzielski w TVN24. Dodał, że wkrótce mają zostać przedstawione szczegóły raportu w tej sprawie.

Szpital zawiesił realizację kontraktów dwóch lekarzy, którzy w czasie pobytu zmarłej w szpitalu pacjentki pełnili dyżur. Sam zarząd oświadczył też, że jego personel miał zrobić wszystko, by uratować pacjentkę oraz jej dziecko, zaś decyzje podejmowane były z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i standardów postępowania.

rmf24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net