Śmierć w szpitalu w Pszczynie. Są wyniki sekcji. Dziecko nie miało żadnych wad, było zdrowe

Nienarodzone dziecko kobiety, która zmarła w szpitalu w Pszczynie było zdrowie. Poinformowała o tym matka zmarłej kobiety, przywołując wyniki sekcji zwłok dziecka.

– Ja mam sekcje zwłok dziecka i dziecko było zdrowe. Iza do końca w to wierzyła – powiedziała „Super Expressowi” pani Barbara, matka zmarłej w szpitalu w Pszczynie kobiety.

– Mówią, że zrobili wszystko, co było w ich mocy. Ale nie zrobili. Tak tylko mówią – mówi Barbara.

Jak podkreśla, lekarze mogliby uratować nie tylko jej córkę, ale także wnuka. Przypominamy, że według lewicowych paszkwili, przyczyną śmierci miał być brak aborcji na chorym, nienarodzonym dziecku.

– Oni mieli przede wszystkim ratować to dziecko. Co oni wymyślają o tej aborcji? Czy ona (Izabela przyp. red.) poszła po aborcję do szpitala? Nie była przecież po wypadku, to była zdrowia dziewczyna. Odeszły wody płodowe. Mieli ratować to dziecko – podkreśliła kobieta.

– To dziecko miało 55 deka, tak wyszło po sekcji zwłok. Nie 485 gram, jak jej powiedzieli w szpitalu po USG. Takie dzieci żyją. Ja mam sekcję zwłok dziecka. Ono było zdrowe. Moja córka do końca wierzyła, że dziecko jest zdrowe. Podobno przy tego typu wadach pojawiają się takie błędy. Córka od znajomej zgodziła się urodzić dziecko z tą samą wadą. Ono było również zdrowe – mówiła pani Barbara.

– Szwagierka od Izy kazała otworzyć trumienkę. Widziała to dziecko. Było takie różowiutkie. Jakbym ja wiedziała o tym, to także chciałabym je zobaczyć. Myślałam, że było zawinięte całe. Nie wiem, dlaczego w telewizji nikt o tym nie mówi, że dziecko było zdrowe. Skazali na nieludzkie tortury i dziecko, i matkę dziecka – kontynuowała.

se.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net